Přejít na výpis diskuzí

Ashton Kutcher

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veva9

    úžasný krasavec :-)

    Moc jsem si ho zamilovala ve filmu vrahouni.. mám dokonalé tělo :-) *4* *4* *14* *14* NO prostě k nakoustnutí :-) *3*
  • kkornyy

    JE UZASNEJ

    KDYZ ON JE TAK KRASNEJ A PROSTĚ ŮŮŮP BOŽSKEJ A NEJ BYL V MEJDAN V LAS VEGAS OOOOOOOOOOOOOOOOO ASTHONE
  • 7.2.

    wou! von se narodil ve stejnej den jako já!! teda vo pár let dřív......
  • Predci Ashtona Kutchera

    Info o puvodu Ashtona Kutchera: Ted (30.09.2006,21.00 hodin) Ashton Kutcher v ZDF programu "Wetten dass", kde je hostem na otazku, zda jeho puvod je v Nemecku sdelil, ze ne, ze jeho predci pochazeji - rekl doslova " z byvaleho Ceskoslovenska"!!! Zdravim Vas dexter
  • Ahoj

    Chtěla bych přidat příspěvěk,protože Ashton Kutcher strašně krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
  • Ashton je strašně sexy *15* .V tom filmu:Hele vole kde mám káru,je úplně trhlej.Ty jóó,kdybych ho viděla,hned bych se ho chytla a už bych ho nikdy nepustila.Strašně ho miluji.... *14*
  • miluji hooooooo je nádherný a milllllllluji hhhhhhoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ashton

    Ashton je... vážně kořen. Pěkně mě naštvalo, že tu chybí fotogalerie!
  • Demi je fakt chytrá holka, nejdřív drsoň Bruce a teď tenhle dokonalý exemplář mužského pokolení....já chci taky
  • Skvělý herec, sexy chplapík. Viděl někdo film Samec (Spread)? Doporučuju *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit