Přejít na výpis diskuzí

Arsenie Toderas

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dragosta din tei,ce fac??
  • kiss

    hello, my lover:))i love you!!!!!!!!!:)You are very sexy:)Viki I LOVE YOU...
  • arsinko

    boze,vsak ja ho tak milujem:)))))))))))) uz aby mal cd a nove klipy:)je to naj naj spevak a kockos na svete:)Vikinka
  • jorman

    halo
  • hlavně že je z Moldavska a ne Rumunska

    Hahaha..mno tohle je teda spolehlivej web...vůbec si o těch osobnostech nezjistí pravý údaje...dyť on je z Moldavska a ne z Rumunska...kreténi vymaštění =D
    • Re: hlavně že je z Moldavska a ne Rumunska

      helle jesi ces srat,,tak jo ale nekde jinde! *16* *16* *16* Arseny je nejhesci a nejlepsi ars eny *14* *14*
  • ArsenieCauko

    Cauko tu jeSimona Pametas sa na mna co som tCo chzi pisala.Chcela by som vediet ako sa mas.co chystas nove.Chcem sa ta uprimne opytat ci mas priatelku,som normalne,slusne dievca,nechcem aby si si myslel nieco o mnezle.Chcem sa ta opytat ci niekedy prides na Slovensko,slubis mi to.Chcela by som sa s tebou stretnut,mozem ti dat svoju adresu.Chcela by som vediet co robis,kde sa nachadzas,momentalne.Prosim ta odpis cim skor.Bye your sincerely.
  • laska

    ja bych chtela vskazt a rseniemu zze je to muj milacek a ze ho strasne miluju. ja po nem touzim se snim milovat. vim ze by to bylo uzasmy kdyz teda pise ze mel milovani naposledy v lednu. chudacek malej. s nim to asi musi bolet. ja ho chci. i love you arsenie toderasi. iiiiiiiiiillllllllloooooooooovvvvvvvveeeeeeeeeeeee yyyyyyyyyyyyyyoooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu aaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssss ssseeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnniiiiiiiiiiieeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeee.
    • Re: laska

      pochybuju,že on by se chtěl vyspat s tebou.......... *14*
    • Re: laska

      mas pravdu *14* *14* je nejhesci *14* *14* *14* *14* *14* *14* love iou arseniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ..........................

    Arsííí je nejkrásnější na světě!!!!!!!!!! A jeho Love me......Love me....je supéééééér...... Já ho prostě žeru!!!! Arsíííku jen tak dáál!!!!!!
  • *******************************************************

    Arsenie je fakt super! No však to všichni 3 z O-Zone!
  • miluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit