Přejít na výpis diskuzí

Arsenie Toderas

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arsenie Toderas

    Arsenie je vážně uplně boží *14* a ta jeho hudba..třeba je nej Wake up a nebo Rumadai...a takové disko :-)¨je suppéér *14*
  • text

    ahojky chtěla jsem se zeptat jestli nemá někdo text k pisničce Rumadai... jestli ho někdo má tak mi ho prosím pošlete na mail... na.le@centrum.cz
    • Ten text najdeš na internetu.
  • KLUCÍÍÍÍÍÍ

    Ahoj Kluci!
    Já Vás upa žeru a miluju,škoda že jste se rozpadli!=o( Hlavně ty Arsi,Ale Dana a Raduho taky!!!!!!!!! Jste fakt suuuuper..
    Kluci napište mi prosíííím na e-mail:milovnice-koni@email.cz moc by mě to potěšilo... Hrozně moc Vás maám ráda!!! Doufám že Vám odemne ten balíček poslaly. Ahoj vaše stála milovnice Káťa *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Arsíček miláček

    Jsi Skvělíííííííííí , miluji tě!!!!!!!
    Jsi k sežrání!!!!!!!!!!!!
    • petlluska

      Re: Arsíček miláček

      jeeee tak Arsinie je takovej sexous....je krasnej upe ho zereme ze jo holky?? *14* no a nejvic sexy je vklipu dragosta din tei *14* *14* *14* *14*
  • arsinko

    arsenie je proste super uzasny ja ho milujem.dufam ze niekedy oride na slovensko pretoze tu ma vela vela faniniek a ja som jedna z nich.chcela by som tvoj novy albom 33 element a tvoj novy klip professional heartbrakers je fantasticky milujem ta pa pa *14* *14* *14*
  • Arsíček!

    Arseni je NEJLEPŠI.Ja ho tááááááááááááák MILUJU!!! *14* *14* *14* *14*
  • Můj miláček

    Arsenie je ten nejúžasnější a nejkrásnější kluk pod sluncem!!! *14*
  • hola

    te amo arsenie eres un cuerazo y espero q seas un gran arista y q crees mas canciones ta amo mi amor un beso. *14* *14* *14*
  • je nejlepsi a nejkrasnejsi ze skupiny,proste cool borecek
  • milasek

    si muj milasek *1* *14* *3* *4* *14* *14* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *8* *8* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit