Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monikasmajlo

    aneta

    aneta je upa supr spěvačka *14* *14*
  • sharpay1995

    ...

    Antka... nejlepší vlastně jediná Supersta kterou ČR poznala...!!!! Ostatní z těchhle soutží nedokázali tolik co Anetka!!!
    • Re: ...

      mas pravdu,sharpay 1995,myslim,ze ziadna ina-ani Slovenska superstar sa tak nezapisala do pamäte ako Aneta..je to skutocna vyrazna osobnost...mozno ani inej len tak lahko nebude...
  • pochop to a uleví se ti

    zklidni si hormony na někom jiným, u mě si přestřelila. díky Ty bráníš anetu ale ona o to nestojí.Jde si svou cestou a na nikoho se neohlíží.
  • jseš úžasná moc se mi líbíš *14*
  • Nepřehánějte to!

    S tou chválou to přeháníte. Já jsem jazzman a poslouchám afro-americkou muziku, funk, house a jiný věci a tam ty vokalistky jsou jiná třída. Mě všecky ty naše holky připadají pěvecky nedovařený. A taky proč je to všecko pěvecky tak unylý a smutný. A pokud jde o texty, tak neposlouchám hudbu kvůli textům. Nýbrž kvůli hudbě. Český interpreti se dají poslouchat jen dokud si nepustíte dobrý zahraniční věci. A to je věčnej problém. Snad jen pár výjimek by se u nás našlo (Mokey Business), jinak vždy sáhnu po zahraničním CD. Už jen ten zvuk a aranže. Děs. - Hlasově je Aneta dobrá, ale nemá pružnost a výraz nutný v moderní muzice. Je dobrá ve folku. A potom ta neustálá snaha ventilovat závažná sdělení, to je omyl. V moderní muzice, a na to už přišlý jiný esa, jde v podstatě o relax. A to není vůbec lehký. Už Herbie Hancock, když natočil první "zábavný" LP, prohlásil že zábavou nelze opovrhovat, protože vlastně je to to nejtěžší. Taky jeho "zábavné-taneční" desky vstoupily do dějin. Strnulost, póza, mi přijde čato hloupější než nefalšovaný groove. Ten je taky těžší udělat. Stejně jako je těžší natočit komedii než tragedii. Zatím zdravím všecky.
  • SÁMER A ANETA

    Sámer ve své až dětinské dobromyslnosti udělal to co po něm média chtěly a co si ještě senzačního přidaly,a odplata těch bohatých vlivných ,mecenášů a sponzorů médií ,ta zákěřná ,podlá odplata je tady .I z tohoto příkladu vnímám že odměřený vztah Anety k médiím je pochopitelný a podle mne správný.
  • Ahojte,som zo slovenska a Anetu mam rada podla mna je supéééér
  • Hudební ceny očko 2005

    Kdo chce hlasovat pro ANETU LANGEROVOU v Hudební ceny očko 2005 prostřednictvím SMS.Pro Vás jsou tyto informace. fotogalerie - videoukázka - další články na iDNES Aneta Langerová zažila fenomenální rok, prodala desetitisíce desek a kromě fanoušků dokázala o kvalitách přesvědčit i kritiku. Vytrvalé koncertování proměnilo celou řadu jejích skladeb z debutu Spousta Andělů k nepoznání, o čemž nasvědčuje koncertní album a DVD. Hlasovací SMS kód: HC B5 na číslo 9001107
  • moc by si ji uškodil.

    Radku Aneta má jistě dobré srdce a vůbec není namyšlená,ale přece jenom popřípadě ona není eskort miss.A hlavně bulvár by ji roznesl po všech čertech a moc by si ji uškodil.
  • Ahojte Lidi!

    Ahoj taky by se nám mohla ozvat.............jinak jak se máte?já teda musím říct že po dlouhé době o5 trágedně*9*nemůžu jet do ostravy ny colours of ostrava:(((((((((((((a to je tragédie!!!!!!!!!!!! mno nic Anetka je sqělááááááá*14*pápápápá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit