Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANETKA

    Anet je prostě na celým světě nejlepší *4*
  • Aneta na dobré cestě

    Aneta na dobré cestě-Marie Malechová kritika Aneta Langerová se na naší scéně již slušně zabydlela. Za rok a půl toho zvládla mnohem víc, než mnohý interpret zvládne za celou kariéru. Stihla převálcovat všemožné ankety, odehrát kvantum koncertů a vydat debutové album, živák a DVD. Nejdříve jsem, stejně jako většina hudební veřejnosti, vydání živáku a DVD hned po první desce moc nechápala. Říkala jsem si, že jde o obvyklou snahu firmy trhnout na úspěšném interpretovi co největší zisky. Ve chvíli, kdy se mi doma sešly všechny tři nosiče, mi konečně došlo, že to, co tvrdí Aneta v obalu DVD, je pravda. Ta placička je skutečně výsledek určitého posunu za uplynulý rok a, světe, div se, ten posun není zanedbatelný. Aneta a její kapela se podívali nic moc písním z debutu na zoubek a vytvořili z nich něco, co se dá poslouchat. Nebudu rozmazávat kvalitu repertoáru, o té už bylo řečeno víc než dost, jen musím konstatovat, že nové aranže písní nejsou vůbec špatné a Anetě i kapele sluší.
  • linett

    STYLIZUJE...

    ..SE VZHLEDOVĚ DO MARKÉTY IRGLOVÉ ! (BARVOU VLASŮ A TÍM ŽE SE ŽENŠTĚJI OBLÉKÁ !!)
  • kiki222

    ....

    také přeji všechno nejlepší k narozeninám *4* *4*
  • :-)

    Vse nejlepsi ke svatku Anete, moc uspechu a hodne zdravicka . *3* *3* *4* *15*
  • Aneta

    Anetku Ve 14 letech navždy opustila maminka , kterou nesmírně milovala. bůh tomu chtěl ,aby její čistý život a podobenství , pokračovalo dál v Anetě. Otec ačkoliv je to neobyčejně skvělý člověk tak jako všichni langerovci, měl v té době své životní problémy . S boží pomocí ,anety osobnost a talent z této tragédie posílila ke cti své maminky . Statečnost a pokora této mladičké dívky z Říčan je naprosto jedinečná .
  • Otevřte adresu,to je super pecka

    http://www.youtube.com/watch?v=jcOOOebe7fs
  • Anetko

    Podle mně si super už jsem ti psala na e-mailm doufám že si ho doostala!
    Jseš moc fajn spíváž hezky a moje maminka když doma uklízí věčinou si pouští tvoje písničky je jako já moc ti fandíme! *4* Jsi moc fajn *1* Fandím ti strašně moc nevšímej si těch náfuků!U nás ve třídě říkají že je lepší Šárka alepodle mně si nejlepší ty no rozmluvit se mi jim to nepoveedlo ale to je jedno si Fajn měj se!Katka *3*
  • Mám její autogram

    Aneta je skvělááá a tak jsem štastná že mám její autogramy.Ale mám jich víc tak pokud někdo chcete písněte mi na e-mail.A mám i autogramy jiných hvězd - pokuď nemáte rádi zrovna Anetu
  • anet

    anet nejvíc a teď ta nová písnička luxus je svá a že nemá make-up to je jedině dobře a ty antifando tvůj názor,že zpívá falešně to bych teda neřekla a navíc kritizovat umí každej *1* Anet tvůj úžasnej zpěv jsi opravdovej talent *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit