Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nechápu

    Nechápu co vás nutí stále někoho napadat beztak jim jen závidíte
  • vriskot.xxx

    22

    Anet Vše neeeej k narozeninám a hlavně hodně nápadů přeje Bystřa. *3*
  • lintushka92

    Všechno neeej k 22. narozeninám!!

    .. a mnoho úspěchů do budoucna!
  • mileys

    Happy Birthaday

    *3*
  • blahopřání

    Vše nejlepší k narozkám přeje fanoušek *3*
  • Re: Pro Anetku

    Ty se máš *1*
  • Re: Re: dělá zbytečně chytrou ....

    Ty seš dobrej *9*
  • Pro Anetku

    Anetko,jsi stejnak stará jako já...to je super!A velká náhoda... *3*
  • Re: Aneta

    Jsi super
  • Aneta

    Aneta je skvelá, má nádherný hlas a jej pesničky sú úžasné. Tí, čo ju nemáte radi, prečo sem chodíte? A nepíšte, že nie je dobrá, pretože pre nás je dobrá a zasa naopak vám sa páči zasa niekto iný. A ten nemusí byť dobrý pre nás. Takže tak!! ANET GOO!!! *14*
  • Re: Re: fujjjjjjjjjjjjjjjjjj

    Máš pravdu! A ešte je to problém radií, že stále hrajú to isté
  • millagros115

    Re: fujjjjjjjjjjjjjjjjjj

    Bobe, není problém u ní,ona nový věci má, je problém pouzte u tebe, že si je neumíš sehnat... *1* *5*
  • Re: Re: Dobrá zpěvačka

    emoušku-teploušku, hodně lidí dělá Emo jen, protože je to moderní, ale neví co to takový styl obnáší a jak by se podle toho měl chovat, když už tím je nebo chce být, je to styl, který nemá význam, lidi si jen na něco hrají a to vše dělájí(i nedělají, jak kteří)proto, aby byli něčím zajímavý, ale uřvané lidi nemám ráda *10* *10* *10*
  • Aneta

    Hele lidi, když ji tak nesnášíte, tak co sem chodíte? To je divné chodit na profil toho, koho nesnáším. Takže nepomlouvejte jo?! A běžte si na ty vaše oblíbené. *10*
  • Re: Re: V první linii

    cože?!!! Vaňková? ta se možná tak kroutí, ale zpívat neumí,já myslim že umřela,aspon co se týče hudebního světa,nebo snad dělá někde prostitutku a heká u toho písničku? *9* *1*
  • prisera

    Re: Dobrá zpěvačka

    panebože.. EMO... kill'em all!!!! *16*
  • prisera

    Re: nejlepši

    tak to máš teda doooost ubohou představu o světových zpěvačkách. ta tvoje "anetka" jim nesahá ani ke kotníkum :-D *15*
  • prisera

    Re: kazdy ma svuj nazor!

    já tě chápu :) mě se taky děsně znelíbila, ale v superstár byla výborná... ale potom... *15*
  • prisera

    fujjjjjjjjjjjjjjjjjj

    ...jédnóu úž tě málém mě lá á úž zásé bý tě chtělá pótrháná křídla motýlííí...
    theda aneto, dělej se sebou už konečně něco!!! jak ses mě líbila v superstár, tak teď si šlapeš na jazyk, nebo ti dávaj blbej mikrofón to já nevim, ale tak když už jsi to vyhrála, tak taky natoč něco novýho ať taky ...moje voda živáááááá ve mě na vždy zůůůstááávááá... slyšíme něco jinýho vod tebe. je to hrozný. už je to až moooooooooooooooooooooc ohraný *9* *13* *1*
  • Aneta v ABRIMPY

    Právě jsme nasadili singl Anety Langerové do týdenní hitparády TOP CZ 50 http://www.abrimpy.cz/top-cz-50/ , hlasovat pro nejoblíbenější singly můžete každý den 3x.
    TOP video CZ - hitparáda 20-ti českých videoklipů http://www.abrimpy.cz/top-video-cz/

    Hlasovat můžete každý den od středy 00:01 do následujícího úterý 18:00.

    více informací na stránkách ABRIMPY http://www.abrimpy.cz/podrobnosti/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší