Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • orange45

    Aneta

    Ahoj, já mám Anetu moc ráda, strašně moc ji fandím a doufám, že její nové CD bude absolutní bomba. Podle její nové písně si myslím, že bude..Už se moc těším. *1*
  • anet

    anet nejvíc a teď ta nová písnička luxus je svá a že nemá make-up to je jedině dobře a ty antifando tvůj názor,že zpívá falešně to bych teda neřekla a navíc kritizovat umí každej *1* Anet tvůj úžasnej zpěv jsi opravdovej talent *3*
  • Aneta

    Poslouchal sem tuto zpevacku ve 4te tride coz je letos 6 let a musim rict, ze dnes se na ni divam o dost jinak... mila zpěvačka, ale něco jejímu zpěvu chybí, místy má takový ukřičený a trochu falešný hlas, ale její hudba je milá a občas se dá...ale nejlepší není, i když z českých zpěvaček možná jo, protože česká hudební scéna ani za to kulový nestojí *13*
  • simonabrozikova

    Pro Anetku

    Ahoj Anetko.Jsi úžasná mám tě ráda a budu tě mít ráda.na to nezapomen.Vím že je to blbý ale byla bych ráda kdyby jsi mi odepsala na toto číslo:606452778 nebo aspon na mail:Brozikovaa@seznam.cz předem děkuji.Simona *3*
  • anetka

    kdo pise o ani ze je p.. tak to se moc pletete radsi se podivejte na sebe a pak neco rikejte kdyby ste se aspon dostali kam se dostala ona tak byste mohli neco kecat ale vy ji nesahate ani po kotniky anetko ses moicinky good
  • antifanda

    a co dokazala ona sama? kdyby nebylo nejake televizni souteze, Aneta by se na nic nezmohla
  • Re: Re: GRM HCO 2008

    Někdo se zase jen stará o drby, místo aby si zametl před vlastním prahem, tak plivne svojí malou,jedovatou slinu..., no a co? I kdyby nakonec tou lesbou byla - zpívat umí dobře, je z ní cítit, že je dobrý člověk,... a co umí tenhle človíček kromě toho, že si plivnul??? Primitiv...
  • ...

    vidím to tak....kdo chce ať kouká a poslouchá, kdo nechce tak ne.... takovejch keců, co tu je.....nejvíc od magorů, co samy nic neukázali....
  • cože

    ty jo,vy ste tu fakt všichni mooooc *3*
  • hvězda

    tvůj hlas a zpěv je ve tvých letech super, fandil jsem ti už v superstar kde jsi předvedla co umíš.
  • plakáty

    mám 2 plakáty Anety prodám je i s poštovným za 20kč jestli byste měli zájem piště na lucibus-buffy@seznam.cz prodám jen v celku
  • Re: Re: Re: GRM HCO 2008

    Takovej stěr *1*
  • atreyka

    the best

    Jednoznačně nejlepší česká zpěvačka.Nikdo na ní nemá!
  • Její klipy

    http://klipy.izdarma.cz/videoklipy- zdarma/aneta-langerova-videoklipy/
  • dianna114
    Ewa Farna jí co se týče zpěvu nesahá ani po kotníky.
  • lintushka92

    Re: Re: GRM HCO 2008

    A? *7*

    Je to k tématu? Neni. Máš to potvrzený? Nemáš. Má to vliv na to, jak zpívá? Nemá.
    Jsi debil? Ano.

    *13*
  • ashly.13

    Re: GRM HCO 2008

    Je to lesba!!!!!!!!!!!
  • vriskot.xxx

    GRM HCO 2008

    Anet gratuluji a jen tak dáále Bystřa *3*
  • lintushka92

    Ceny Óčka

    Zpěvačka roku 2008! Aneet, velká gratulace *1* !! Prostě best.
    Když byla Voda živá, jak všichni začli zpívat... to bylo krásný *14* . To u nikoho jiného nebylo *15*
  • Aneta v Brně

    Mrkněte na rozhovor s Anetou před koncertem v Brně:

    http://www.moravskatelevi ze.cz/cooltura/vanocni-koncert-anet y-langerove/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit