Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andrea v galerii

    http://animalrights.webz.cz/celebri ty_v_kozesinach2.htm
  • Andrea je velmi krásná, ale taky mi přijde docela povrchní, ale to je můj názor, osobně ji neznám, takže nemohu soudit. A s tou slovenštinou, upřímně, mě se vůbec nelíbí, když Slovák mluví česky se slovenským přízvukem, je to hrozný a myslím si, že u nás je spousta takových hereček obsazovaných do českých seriálů a tím ty seriály úplně przněj...nedá se to poslouchat, viz. Andrea Kerestešová v seriálu Vyprávěj....opravdu hrůza. Ať buď mluvěj jako rodilý mluvčí (např. Jana Nováková-Adamcová -ta má krásnou češtinu, pak je dobrá Dara Rolins, Yvetta Blanarovičová) nebo ať radši mluvěj slovensky, to je mi daleko milejší. Čeština je krásný jazyk a nemá zapotřebí, aby ho takové herečky v naší televizi takhle hnusně prznily.
  • Tak Verešová během těhotenství vystudovala práva v Plzni? Hmm, ať počítám, jak počítám, vychází mi, že v průběhu těhotenství stihla : pracovat jako modelka (a to první 3-4 měsíce bez omezení a s plným nasazením), do toho skládala celé těhotenství minimálně jednou týdně zkoušku, vč. zápočtů, konzultací a biflování hory skript (každý těhotenský týden, protože zkoušek za celé studium je cca 30 a na některé se normální studenti učí měsíce) a ještě stihla napsat diplomovou práci (která se obvykle zpracovává, vč. studia podkladů, zhruba půl roku) obhájit ji a složit státní zkoušky. To všechno se vším, co k těhotenství patří, nemluvě o posledních dvou měsících před porodem, kdy nastávající maminka jen těžce funí, není schopna kloudně ničeho a padá únavou. No, jeden náš známý takhle nějak vystudoval VŠE v Praze a po roce se hrozně divil, cože je to DPH...
    • Ona je vůbec přírodní úkaz *15*
    • jojo, taky mi to přijde divný, ale Andrejka je zkrátka "supermanka".
  • ani0
    nechápu jak se takovéhle modelky které mají děti dokážou fotit nahý podívejte se na google a uvidíte nejmín 5 fotek od andrei nahý zadek,prsa atd.nechápu co jí na to řekne její dítě až to uvidí!! *8*
    • to je totiž ta inteligence česko slovenských modelek. Ony nemyslí na budoucnost, ale jen na prachy a na přítomnost a je jim jedno, že jejich dětem se bude každý posmívat.
  • ehm.. na tuto "modelinku" mam uz nejakou dobu svuj nazor.. poznala jsem ji osobne.. opila, zfetovana, muchlujici se v jednom prazskem baru.. pro me nezapomenutelny vecer..
  • snup snup kokain pak nemá byt tak stihla *5*
    • Ne to přeci Faltýnová *3*
  • Už neví,jak na sebe upozornit,pak ještě udělá ze sebe chudinku,jak ji ti zlí novináři vyfotili...Kdyby se jí to přihodilo např. při vystupování z auta,je to smůla,ale tohle bylo záměrně,jen očekávala jinou ,pozitivní,reakci.Šaty byly pravdepodobně určeny na jinou akci.Každý ať si domyslí...
  • Navždy

    Tuto ženu miluji od první chvíle co jsem ji viděl *14* *14* *14* *14* *14*
    • andrea je těhulka

      Andrea je pěkná a ty tady nemusíš rozhlašovat že ji miluješ *10* *10* *10* *10*
  • Zcela souhlasím s Janem. Andrejka hází celou vinu na fotografy i když sama jako profík ví, jak se odhalit a ukázat tu "důležitou" část těla a tím upozornit na sebe. (že by přeci jenom uhasínala její hvězda?)Co tak charita Andrejko a anonymně. Nejlépe a dlouhodobě! *4*
  • Ája...co k ní říct, asi jenom to,že si hezky zařídila život...zazobaný manžílek zaplatí všechny finanční výlohy,které asi nebudou zanedbatelné a ona si pak může vesele lyžovat v kombinéze za desetitisíce a s lyžemi se zlatým vázáním,zatímco na druhé polokouli umírají malé děti hladem...no..svět je docela nespravedlivý. Jak z toho ale ven??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit