Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .

    Vše nejlepší k synovi,Volopichová.
  • wendy92

    Sláva, Vanessa a Tobias

    No konečně nějaká celebrita která dává svým dětem normální krásný jména - a ne takový trapárny z dob našich pradědečků jako Toníček, Frantík, Vincent apod... *1* *1* *3* *9* *5* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Vanessa a Tobias jsou normální jména? Hlavně rodiče by měli brát ohled i na příjmení....Vanessa Volopichová zní fakt normálně....A co se týče staročeských jmen...jak se jmenují tvé babičky a dědečkové? Mají také trapné jména? Snad z té své omezenosti a hlouposti vyrosteš *9*
    • Re: Sláva, Vanessa a Tobias

      Jasně,myslíš taková jména jako třeba Karolína Světlá, Karolíno.....? Bože ty jsi omezená. *15*
  • amush

    :)

    Andrejku mám moc ráda...Je strasně simpaticka a to, jak se vyjadruje,krása...A hlavně je přirozená a na nic si nehraje, to je dost neobvyklé tady u nás ve světě modelingu!Např Agata Hanychová, jak toto muze být modelka a ideál krásy nechápu.Andrejku sem si moc oblíbila a přeji ji, aby se jí dařilo a vychovala tak uzasné děti, jako je ona! *14*
  • Web

    Stránky andreaveresova.net jsou zase funkční :)
  • názor

    Pracuji jako modelka a mohla jsme na pár akcich videt Andreu osobně, tam působila mile narpzdíl od jejího manžela,ale každý k svému..vzhledově je krásná ale nedoporučovala bych pitvat její osobnost, to nevíme nikdo..a ted jen malá poznámka: Slováci, naučte se TADY MLUVIT ČESKY!!!TADY JSTE V ČESKU NE NA SLOVENSKU A UŽ DLOUHO TO NENÍ JEDNO SLOVO!!! to má platit pro Andrejku,Haberu,Banášovou i poslední pokladni v Tescu..já až budu u vás také budu mluvit po Slovensku hej, ale tady jste v cizím státě, který vám sice leze ustavičně do řiti, ale zaplatpanbuh se už většina začíná bouřit..není to nic zlého, je to jen otázka slušnosti..chteli jste svůj stát máte ho mít,my máme zas ten náš a tady se mluví ČESKY!!díky *3*
    • Re: názor

      Souhlasím ,bydlí tady v česku tak a´t mluví po našem jinakať táhou na slovensko ať jsou rádi ,že tady můžou vůbec být.je to vůči naši zemi velmi neslušné ,když vás přijala tak se k ní chovejte jak se patří a ne jako arabové, které jsme přijali a co vyvádějí ať si jdou do své vlasti a tam se chovají jak chtějí a nám dají pokoj.
      • A co Cesi kteri jezdi po svete a jejich prizvuk v Anglictine mi vyslovene rve usi. Jako narod nejsou schopni tolerovat kdyz nekdo mluvi cesky s prizvukem, ale zaroven se sami nejsou schopni naucit kvalitne zadny jiny jazyk... Ale vlastne - oni jsou spokojeni v te jejich Ceske Republice a nic jineho nepotrebuji.. Cechy - nikdy vice...
        • Naprosto souhlasím s tímto názorem. Proč by měli Slováci mluvit v Čechách česky, já taky nemluvím slovensky když jedu do Tater. Kolik lidí od nás je v cizině a kolik jich umí řeč toho státu kde jsou. Doufám, že takový stupidní názor už číst nikdy nebudu.
  • To jsem zase vrtěla hlavou jak ze sebe udělala v top stáru hloupou husu co je na prachy. Milá Andrejko u nás v Česku není zrovna in vykládat co kolik stálo co máš na sobě. Vím,že Slováci jsou něco jako malé Rusko,kde jsou posedlí prachama a závistí,ale u nás to fakt nefrčí.V tvých letech by to chtělo trochu více rozumu a slušnosti. Doufám,že s tvých dětí nebudou takoví sebestřední lidé jako jsi ty.
  • Všetko najlepšie
  • Ta její reakce na hada u Krause mě taky pobavila, ale upřímně, kdybych tam seděla já a někdo vytáhl tarantuli, tak bych asi reagovala stejně.. *15* *15* *15*
  • krásná baba ,,nikdo na ni nemá
    • No, je to tak, má to co je třeba - osobnost !!!
      jen trouba to nepozná
  • Nevím jak kdo ,ale každý strůjce svého štěstí,vadí mi ,že někdo kdo žije v České republice tolik roků mluví slovensky nic proti tomu,ale já když budu žít v nějaké zemi budu respektovat jejich řeč a budu hovořit řečí té uemě ve které dočeásně žiji.Jsem 4eška,ale když přijedu n aSlovensko hovořím plyně slovensky díky tomu,že za doby totality jsme měli možnost učit se i ve slovenském jazyce.Na paní Verešové mi vadí její neznalost čekého jazyka je to jenom manekýna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit