Přejít na výpis diskuzí

Alžběta Báthory

OSOBNOST 31.3.2007 
295 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvele

    chtela bych se pripojit ke gratulacim, podle me byl film skvelej. ani jednou za celou dobu jsem si nerekla, ze tu a tu pasaz tam davat nemuseli, libilo se mi to od zacatku do konce, porad mi naskakovala husi kuze. *14* je to docela zajimavy uhel pohledu na tuto legendu, protoze kdo videl nebo cetl kladivo na carodejnice, vi, jak v te dobe stacila jen narceni a dokazali cloveka znicit. *5* Bathory byla bohata vdova a zda se byt pravdepodobne, ze Thurzo opravdu touzip pojejim majetku *7* Myslim, ze pan Jakubisko ma naslapnute na Oskary *3*
    • Re: skvele

      Jakou pasáž tam dávat neměli?
  • Bathory

    Film stál určitě za to. Nádherné kostýmy, hudba kamera... Jediné co podle mě film kazí byl bohužel Polívka a Mádl. Dost mi ve filmu vadily, jejich "odlehčující" scény, které se do filmu vůbec nehodily. Každopádně mi film dal brouka do hlavy o tom jak to opravdu bylo. Určitě nebyla žádné neviňátko, ale zavraždit 600 lidí je dost "nadlidský výkon", nehledě k tomu - jak už tu bylo zmiňováno kde by se bralo tolik pannen, jak by krev uchovávali atd.
    Určitě si film znovu pustím i na DVD až vyjde a vychunám si ho znova. A všem doporučuji se na něj podívat, alespoň budete mít nad čím přemýšlt *3*
  • Chtělo to ještě něco

    Byl to určitě zajímavý film, ale čekala jsem více. Něco tomu chybělo. I když je pravda, že pověst filmu aspoň trochu zhojí kina finančně. Tolik lidu jsem viděla naposledy na Pánu prstenů a Troji.
  • Špatné

    Přátelé,nechci být hnidopich,ale ten film byl prostě velice průměrný až podprůměrný,spousta nelogičností a hloupých scén,prostě nafouknutá bublina.Nevím jestli je legenda o Čachtické paní pravdivá nebo ne,ale Jakubiskova verze je orpavdu veic slabá.

    http://black-raven.blog. cz/0808/bathory-hodne-povyku-pro-ni c

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit