Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ali

    znate se nekdo s alim osobne?jestli ano tak pisnete na muj email. *3* *14*
  • Re: Alicek je nej

    jo je super ale někdy nechutnej *13* *13*
  • Ali Amiri

    Ali Amiri je dobrý.Už toho dost zvládnul.Chtěl bych vás vidět na jeho místě.Přestante mu nadávat do debilů.Proč by měl být debil?V Super star byl dobrej.To jste tak zafixovaný na jeho národnost?
  • Re: Nechápu,nechápu

    Ali nikdy neřekl,že chce být SVĚTOVOU superstar,on ani nechtěl být Českou.Na člověku se pozná když se přetvařuje a myslím,že Ali by si nedovolil přetvařovat už ze slušnosti.Z vlastní zkušenosti můžu říct,že jsem ho nikdy neviděla přetvařovat se! *13* A znám ho dobře...
  • Jsi good

    Ahojky Ali je můj nej.zpěvák mám tě ráda Ali pls dyštak se mi ozvy na E-Mail dík *3* *14* *8*
  • Ali

    Ali je sympaťák *1* *4* *4* *4*
  • heh

    *4* *4* *4*
  • Je prostě borec

    Mě osobně se Ali líbí hlavně proto,že je cizinec a poměrně rychle pochopil,jak to u nás v pěvecké branži chodí.Je milý,vstřícný,srdečný a hlavně chytrý!!!!!!!!!! Vážím si toho,že vystudoval medicínu a vytřel zrak některým našim rádo-by zpěvákům,kteří mnohdy nemají ani to chování.Má prostě charizma!!!
  • Bóže lidi vy naděláte.

    Co se mi na něm líbí, že se kvůli zpěvu nevzdal studia a dostudoval. Jako zpěvák není žádná hvězda, ale přiznám se , jeho písničky v orientálním duchu se mi líbí. Tak nějak patří k němu a umí je. Jako z chlapa nejsem z něho nijak na haluzi. Jo, je to pěkný mužský, zvláštní tím, že je cizinec. Myslím si, že všem na něm líbí spíš ten orient, je jiný než chlapi u nás. Prostě zas tak krááásný není a rozhodně tu nebudu psát trapné kecy a dělat ze sebe debilku.
  • Kdo říká,že je Ali debil,tak je debil sám! Soudí Aliho aniž by ho znal! Nejdřív si suďte sebe a pak teprv Aliho,a taky ho dřív poznejte a pak ho začněte soudit...Já jsem měla tu čest ho poznat.Je to báječný člověk! Milý,přátelský,hodný,chytrej a upřímnej a nedělělá ze sebe žádnou BIG celebritu,chová se úplně normálně jako ostatní lidé...každýmu se podepíše,vyfotí se sním... *3* a za to ho mám moc ráda,že je takový jako je *4* a takových jako je on je málo! a btw už dokončil školu,a má za sebou i pormoci takže je MUDr. Ali Amiri *4* moooc ho obdivuju...je úžasný *14* *4* *4*
  • já zase nsnáším ty co pomlouvají Aliho jenom kvůli tomu že je Peršan. *16*
  • IIIII

    LEPŠÍ BÝT DEBIL JAKO AMIRI,NEŽ KRETÉN JAKO LUCKA *9* *9*
  • Ali je bezva a Lucka co ho tu pomlouvala je mentál, vždyť se ani neumí souvisle vyjádřit *15* *15*
  • idiot!!Je to čů-ák... *5* *5* *5*
  • DEEEBIIIL *13* *16*
  • Alickovi

    Achojííík Aliku,mam te moooc rada!!!.....................mlask:0))))) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Alicek je nej

    Kdo pomlouva Aliho tak ma uplne vymytej mozek!!!!Krotte se lidi,kdys se vam nekdo nelibi,tak se raci neozivejte.Ja taky nemam rada Foreta,ale nepomlouvam ho,protoze ho neznam a nevim jakej je. *5*
  • nesnasim lidi,co pomlouvaji Aliho!

    nesnasim lidi,co pomlouvaji Aliho!Jsou to *****!!!!!Jestli ste fandily Foretovi,.....tak se nemate cim chlubit *1* Ali je proste NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ!!! *14* *4* *14*
  • *5* debil *13*
  • hnus blbej *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit