Přejít na výpis diskuzí

Ali Amiri

OSOBNOST 31.12.2006 
301 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elinor

    Bulovka

    Ali Amiri pracuje na jako lékař na Bulovce - Kožní oddělení. Ze své zkušenosti vím , že je to velice milý , vzdělaný a inteligentní člověk. *3*
  • ahoj

    Ahoj, Ali ........pusu
  • lidus_hk

    Re:

    mě se taky líbí a fandila sem mu.ale zas musíš uznat že se nemusí líbyt každýmu a že ten kdo mu v superstar nefandil tak není hned debil.každýmu se líbí něco jinýho.já sem mu taky moc fandila ale když mě někdo okolo mě řek že on mu nefandil tak sem ho hned nenazívala debile a nebo nák jinak prostě sm mu řekla že je o jeho věc. *3*
  • lidus_hk

    Re:

    hlavně že ty seš dokonalej *13* *3*
  • Re: Nechápu

    Kdyby byl debil, nevystuduje medicínu ;)
  • Re:

    blbce
  • Alíííí xD

    Je dobrej !!!! xDD zpívá sviele !!! *14* a je sympatickej :)
  • :-(

    *9* *9* *9*
  • Hello Dear,

    Hello Dear,
    My name is precious patric, am very glade to come across your profile today which i find interesting and wish to let you know that i will like to have a very good relationship with you, i hope you will welcome my friendship request? Please contact me with my privet Email preciou2patric@gmail.com so that l will give you my picture and tell you more about me,
    hoping to see your mail
    yours truely precious


    PLEASE CONTACT ME WITH THIS EMAIL ID preciou2patric@gmail.com


    Dobrý den Vážení,
    Mé jméno je drahé patric, jsem velmi glade přijít přes váš profil, který i dnes najít zajímavé a chtějí vás informovali, že budu rád, že má velmi dobrý vztah s vámi, doufám, že budete vítáni přátelství mé žádosti? Prosím, kontaktujte mě s mou ptačí zob Email preciou2patric@gmail.com l tak, že vám můj obrázek a řeknu více o mně,
    Doufají, aby váš mail
    Vy opravdu drahé


    Kontaktujte mne prosím s touto e-mailovou ID preciou2patric@gmail.com
  • mon.cherry

    Ali

    Videla jsem Aliho pred tremi lety ve Varech na jedne spolecenske akci..a musim rict,ze je velice sympatickej *5*
  • Re: super

    ALI SI FAKT SUPER !!!!JA HROZNE MILUJU ARABSKOU HUDBU A RABSKY LIDI JSOU MOC HEZCI A HROZNE SE MI LIBI TVOJE HUDBA ATD.SI PROSTE BOREC...A JE MI CEST ZE TADY MAME ARABSKEHO ZPEVAKA:-)
  • :)

    K Alimu mám takový zvláštní vztah *4* Hrozně se totiž podobá člověku,kterého strašně moc miluju.
  • Ali

    Ali Amiri je skvělej a upřímnej člověk, Ti kdo ho neznají osobně asi nikdy nepochopí....
  • Nechápu

    Nechápu proč mu pořád někteří lidi nadávaj do debilů.Bych chtěla vidět vás jak zpíváte v muzikále perskou písničku.Nejdřív se podívejte na sebe a až pak kritizujte Aliho.
  • lidi neblaznete

    co nanim vidite zpivat neumi utoho asi muci nebo co vastne dela
  • Re: Re: ali

    ahojik.to je supr,uz jsem mela tu prilezitost a cest s alim komunikovat..je uzasnej *14*
  • Re: Ali

    vazeny jste trapny a nevychovany starejte se o sebe ane o druhy volove *16*
  • Angelika

    Na mě osobně udělal velkej dojem v muzikálu Angelika, kde hrál Beje z Persie.
    Když zazpíval jednu arabskou písničku.
    To by jeho alternace: Pavel Vítek a ten další asi težko zvládli. Skvěle se tam hodil i typově. Moc chválim. *1*
  • All the best

    Dear Ali, Hi,,
    I´d like to wish you all the best from the deep of my heart - to your oncoming birthday. Truly - it´s a very interesting date of birth. Like you are. Not common. Unsual and sympatic and esoteric. Wish you a good luck and cross my fingers to you, ´cause you are wonderful. Many kisses. Z. :-)
  • Re: ali

    Ahoj Dito, Aliho poznáš dobře na nějaké akci, kde vystupuje a máš možnost s ním promluvit. Pak poznáš, jaké má dobré srdce a že všechno zpívá tak, jak to opravdu cítí. Ali je při hovoru otevřený a milý člověk. Přeji Ti to. Já jsem ho také tak poznala a vzpomínám na to doteď. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit