Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: :-) nezapomenutelny serial

    hihi me se zase k rory nejvic hodi logan.. dean je taky zarlivy neknuba, a jess byl sice fesak ale nedalo se mu verit.. *3*
  • Gilmore girls

    Je vážně moc milá a hezká,je tak přirozená. Vypadá vážně jako andílek. Ikdyž jsem měla radši, jak chodila s Deanem, chápu, že ji Jess mohl zaujmout. Tak milý, hodný, pozorný a spolehlivý kluk, jako Dean, se ale nenajde snad nikde jinde,něž ve filmu. Je vidět, že i se svou seriálovou maminkou Lauren Graham měla i ve skutečnosti velmi pěkný vztah. *3*
  • :-) nezapomenutelny serial

    jj, Gilmorky jsou super!! Perfektni hlasky, uzazni herci... nesmime zapomenout na Luka, bez ktereho by to taky neslo a Kirk (hele, je tam jeste nejake zamestnani, ktere by nezkousel??) *15* A Dean byl milej, hodnej, ale chybelo mu to, cim by zaujal jako Jess *14* Jo a jeste, taky vam k Rory nesedi, ze by mohla delat modelku? Pro me bude Alexis stejne ten andilek, co lezi v knizkach a v hlave ma akorat Harward... *3*
  • Super

    Mám Alex JAKO SVŮj IDOL JE SKVĚLÁ A NAPROSTO PŘIROZENÁ.jE TO MOJE NEJ HEREČKA O TO VÍC MĚ ŠTVALA ,ŽE JSEM NEMOHLA VIDĚT SIN City protože slavím narozky až v létě *8* V gIRLMORKÁCKÁCH JSEM JI MĚLA MOC MOC RÁDA A FANDILA JSEM JÍ.Dokonce jsem chápala proč se milovavala s Deanem.Měli toho víc společného než s JessemNavíc Dean je hodný,milý a hezký.Takže není co řešit. *4* *5*
  • Ona akorát vystupovala v jedný písničce....ale zpívat...to ne,kdyžtak tam chybí,že je modelka.. *4*
  • JE NÁDHERNÁ

    Je opravdu koží *4* . Jo a mám takovou připomínku neni zpěvačka, ale herečka je vidět, jak jí opavdu milueš *1*
  • A co prosímtě nazpívala? *7*
  • lidi ona je herečka ne spěvačka máte vadný info. *7*
  • Alexis

    je fakt super je to moje nejoblíbenější zpěvačka a má hrozně hezký oči!! *1*
  • Apsolutně souhlasim...:-) *15*
  • Je nádherná a bez ní by nebyly GILMORKY!!! *3* *4*
  • alexis

    ano souhlasim s vama alexis je proste moooc super a je take mim vzorem ma hrozne moc hezky oci....kez bych tak vypadala *14* *15* *3* *1*
  • Re: Alexis-Rory :-)))

    naprosto s tebou souhlasím, moje taky.. *4*
  • Alexis-Rory :-)))

    gilmorova děvčata jsou mím nej seriálem a hlavně rory mám nejraději a je také mým vzorem *14* *4* no prostě je alexis super a hezká herečka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit