Přejít na výpis diskuzí

Alexis Bledel

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alexis

    Nevite náhodou za koho se alexis vdala?? předem díky za odpověď *4*
  • klara24p

    Re: Re: Gilmorky

    nevím
    *4*
  • Re: Gilmorky

    nevíte jestli budou na nově dávat VII. řadu? *3*
  • c

    má nádherný oči *3* *3*
  • klara24p

    Gilmorky

    Seriál je super, i když je to občas hodně ulítlý *3* co se týče oblečení rory, tak je vážně skvělé, hlavně kabáty.
  • ronaldinho331

    prosba

    prosímvas mužete vseci kliknout na tento odkaz http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=tomikovice přidáte my tím obyvatele dekuji http://cz.buildstate.net/stat.php?nick=tomikovice
  • Narozeniny

    Dnes je Alexis Bledel 27 let.Na Gilmorky občas kouknu.Je to fine herečka.Tak všechno nejlepší!
  • Re: Móda podle Rory

    čauky, zdravím všechny příznivce Gilmorek, já ten seriál prostě zbožnuji, každý den spěchám z práce a rychle zapínám Tv abych o nic nepřišla *1* , jinak souhlasím s vámi všemi, já mám hrozně ráda Alexis alias Rory Gilmorovou, je mým vzorem, a její oblečení se mi moc a moc líbí, je pohodlné, ženské, romantické, tak se snažím inspirovat, taky se mi moc líbí její kombinace účesů, ty jsou prostě jednoduše, jednoduché a dívčí, super, GO GO Gilmore Girls *1* *1* *1* *1* *1*
  • Episoda osm

    Písnička, která se mi fakt hoodně líbí, je v osmé episoddě třetí řady a má název Hra začíná Rory má oficiální rande s Jessem *3* ta písnička je nádherná, když někdo zjistí,jak se jmenuje,napište to sem
  • Móda podle Rory

    Moc se mi líbí oblečení Rory v Gilmore girls. Je to vkusné, krásné, ležérní, pohodlný ale zároveň elegantní. Přesně styl, který nosím.Nevíte, kde takové kousky sehnat *3* *4* Jinak Alexis je mým velkým vzorem *4*
  • Re: DVD

    Já je taky sháním, tak je se dají někde sehnat dejte vědět *3*
  • písnička v sekci gilmorky

    Ahoj, nevíte někdo jak se písnička ,která je jako kulisa u videa, kde Jess žmoulá cigaretu?
    Ta písnička je skvělá
  • gilmorova děvčata

    nevíte o čem bude poslední řadě Gilmorovo děvčat? *7* *7* *7* *7*
  • misulinka69

    Alexis navždy Rory

    já si osobně myslim že je ve všech filmech a seriálů prostě nejlepší...
    A navic vždy u všech v paměti se uchová jako ta malá a ustrašená ze sterotipu Rory gillmore... *3* *8*
  • DVD

    Ahoj, dlouhou dobu sháním gilmorova děvčata na DVD kdyby ste čistě náhodou někdo vlastnil jakoukoliv řadu ozvěte se mi prosím předem díík *9* *4* *4*
  • je supr

    ja myslim ze je alexis supr a hlavne je supr v gilmorkach cely gilmorky sou supr! ale i lauren graham je supr! *14* miluju gilmorky
  • Ty yooooo

    Tedy to jsem netušila že jí je už 26 let páni na to vůbec nevypadá jako v tech gilmorkách jí je méně to vím ale aji tak na to nevypadá na ten svůj věk ale gilmorky jsou super každeý den se na ně dívám na nově fakt super seriál *4* *15* *15*
  • Alexis Bledel

    Dle mého názoru jsou Gilmorova děvčata ten nejlepší seriál. S holkama sdílím vešekerá jejich trápení, radost a úspěchy. Holky berou vše s nadhledem a humorem. Jejich problémy jsou lidské a má je téměř každá z nás. Co se týče Alexis: je to má nejoblíbenější herečka. Není jedna z těch přeplastikovaných a solárkových tuctovek, kterých chodí po světě stovky. Je neuvěřitelně přirozená a svá. Díky její přirozenosti má svůj nezaměnitelný styl, jež mi velmi imponuje. Alexis je mým životním vzorem, chci být jako ona a doufám, že se mi to jednou vyplní *4* . Gilmorkám přeji mnoho úspěchů mezi diváky a Alexis přeji podporu a lásku ze strany fanoušků *3* .
  • Alexis

    Nejde jenom o gilmorky :) tady jde o ni a o její styl, nikdy o ní nečtete nic špatného, má svůj styl. je to mladá elegantní dáma, která ovšem působí oproti všem současným hvězdám výjímečně elegantně a přirozeně. Co dodat? :)Snad jen, proč nejsem jak ona? :)
  • Gilmorky jsou nej...

    ...proč sou gilmorky nej... každý kdo je viděl aspoň jednou mi snad dá za pravdu, že je to ten nej- pořad, kterej kdy viděl *14* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit