Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milujem Alaina !!!

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

    Milujem Alaina Delona, je to vyborny herec, krasny chlap...
    *14* Mala som tu cest sa s nim osobne stretnut v Parizskom Theatre Marigny *14* *3*
    • Re: Milujem Alaina !!!

      Jaký udělal na tebe dojem ?A pozval tě na něco ? Nebo se jen vytahuješ ? A vydělas ho jen zdálky ?! *3* *3*
      • Já myslela, že píšeš, že něco vyděláš, a ty zatím "vidělas".
  • Delon

    Nejlepší byl ve filmu ppoloviční šance *14* *14* je moc hezký
  • www

    www.alaindelon.borec.cz *14*
  • Alain

    Ahojky! Nejkrásnější byl ve filmu Černý tulipán, chtěla jsem se zeptat jestli to nemáte nekdo na DVD nebo jestli nevite kde by se tento film dal stahnout jako torrent...diky predem!! pa *14* *14* *14*
  • Delon

    Pokud se bude nějaká fanynka chtít sejít s velkým fanouškem A. Delona,kterého tak aji všichni jmenují-shodně říkají,že mu jsem i dost podobný když byl mladší,tak atˇse mi ozve!
    • Re: Delon

      Odkud jsi ? Já Z Kolína, kolik ti je ?
    • Re: Delon

      Pozrite si na you tube ako spieva s milenkou Dalilou Parole, a potom s tehotnou Celine Dion po dvadsiatich rokoch Parole
      heslo Parole parole parole alebo Dalila
      • Re: Re: Delon

        už jsem se na to koukala kdysi a občas si to znovu pustím - s tou Dalidou je to moc pěkný, ale Celine - to je hrozný
  • narozeniny

    Dneska má A.D. 70. narozeniny:)
  • Kniha

    Ještě nedávno byla k dostání Violetova kniha Záhadný Delon.Měli ji i ve slevněných knihách.Připadá mi dost objektivní a dobře napsaná.Snad ji nabízeli i v internetovém obchodě Vltava.
    • Re: Kniha

      Delon zazaloval aj vlastnu matku ked o nom napisala knihu a stiahol knihu z obehu.
      Ta co bola na trhu, myslis, taka stvorcova cierna? Prelozena z nemciny? Tam tiez zazaloval autora
      • Re: Re: Kniha

        Ty blbá slovenko víš houby o francouzkych filmech ! *13*
  • Frank Riva

    byl hodně dobrý, doufám, že Alaina nebude zlobit srdíčko a ještě se od něho něčeho dočkáme. Jaroslav
  • info o knize

    Ahoj všichni, tak jak se máte? Mě dost mrzí, že už skončila řada Frank Riva. Bylo to po dl. době něco s A. Delonem. Nevíte, jestli vyšla autobiografie - kniha o A.D.?
  • Frank Riva 6/6

    Sice jsem si naprogramoval nahrávání, ale ty moje pipky (žádná se k tom nehlásí) mi vyndaly kazetu. Nemáta někdo natočený poslední díl Frank Riva? Pište prosím na mail.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit