Přejít na výpis diskuzí

Alain Delon

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen poznamla

    chybi rok 63 a film melodie podzemi
    • Re: jen poznamka

      Pravě jsem dokoukal film Dobrodruzi z roku 1967. Také chybí na seznamu filmů A.D.
  • Více filmů s Delonem

    Při pohledu na poněkud jednotvárnou
    nabídku filmů na našich tv stanicích,
    bych docela uvítal, kdyby si nějaký
    programový ředitel či redaktor vzpomněl
    a nějaký ten film s A.Delonem zase
    zařadil. Chce to změnu.
    • Re: Více filmů s Delonem

      Souhlas. Jenže pokud náhodou něco dají,
      tak v ne zrovna koukatelnou dobu,jako
      třeba dopoledne,brzo odpoledne anebo
      hodinu před půlnocí.Atraktivnější vysílací časy jsou pro herecké legendy
      jako Delon prostě tabu.Bůhví proč.
  • prodám

    Prodám levně
    životopis Alaina Delona - Tajemný Delon


    Zájemci ozvěte se prosím na mail.

    e-mail: n.natalie@atlas.cz

    N.
  • jen Zorro

    je hezkej a super ale bohužel jen jako Zorro,Zorro forever hero!!! *4*
  • amyabbott

    Všetko najlepšie Alain !

    *4* ZELAM TI VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM, MILACIK !

    BON ANNIVERSAIRE *14*
  • Alain

    Miluju francouzský film se skvělou hereckou generací - Funes, Belmondo, Marais, Richard, Depardieu a samozřejmě Alain Delon. Jsem jeho velkou fanynkou a jeho filmy můžu sledovat neustále. Který jeho snímek je nejlepší lze těžko říct, ve všech vyniká jeho herecké umění, charisma a okouzlující šarm. Alain je zkrátka pan Herec a navíc k tomu i opravdu krásný chlap (a to i dnes v letech) *4* *14*
  • filmy

    Tak pozdravujem všetkých fanúšikov AD aj ja zo Slovenska.Vaša televízia aspoň uvádza zopár jeho filmov, no u nás to bolo naposledy tuším Frank Riva, čo je veľká škoda. Aj ja mám dosť už tej amer. produkcie akčných žánrov...Tiež by som veľmi rada videla jeho skoršie filmy ako Gepard, Samuraj, Pan Klein...Nevie niekto sú niekde na nete? alebo DVD? Tak už vopred díky.
  • Lev

    Na Primě jde v neděli v 15.50 hod.film
    LEV. Je to poměrně nová věc, ALAIN tam
    hraje s dcerou Anouschkou a s Ornellou Muti. To je docela vyhovující vysílací
    čas, co říkáš Evelino?
    • Re: Lev

      Opravdu to je jeho dcera?Věkově vypadá spíš na vnučku a myslela jsem si , že má jen syna.Jinak mu to tam opět slušelo, je to dobrý a pohledný herec v každém věku, takové herce mám nejraději. *4*
      • evelina

        Re: Re: Lev

        Ano, je to jeho vlastní dcera Anouchka,jak se zmiňuje v původním příspěvku Jarda. Delon jí má z druhého manželství s Rosalií van Brevenovou. Tato informace bohužel chybí v jeho životopise uvedeném na tomto serveru. Dokonce mám dojem že má ještě dalšího synka s Rosalií, ale to si nejsem jistá.

        *13* vzkaz pro Jardu: to víš, že jsem na konci bulela ještě víc než Patricie-Anouchka, když jí Bullit-Delon toho lva zastřelil.
        • Re: Re: Re: Lev

          Samo nebe či spíše nečekaná návštěva zapříčinila, že jsem nakonec LVA neviděl.
          A asi je to dobře, protože ani já nemám
          rád vraždění zvířat pro kšeft,či zábavu
          a podle Tvé reakce na ten film Evelino,
          jsem přesvědčen, že bych se na něj díval
          se značně smíšenými pocity.Takže, ač mě to zpočátku mrzelo,že to neuvidím, už jenom kvůli tomu, že tam hrál se svou dcerou a taky s O.Muti, nakonec jsem částečně rád, že jsem to neviděl.
          • evelina

            Re: Re: Re: Re: Lev

            Buď rád, protože to bylo smutné, ale Delon tam byl moc dobrý.
    • evelina

      Re: Lev

      Zabrousila jsem na stránky mojí nejmilejší OSOBNOSTI tohoto serveru (AD)a co nevidím, můj známý neregistrovaný uživatel Jarda. Máš postřeh, určitě bych si toho nedělního filmu nevšimla. Obávám se ovšem, že tam půjde kromě krásného vztahu holčičky se lvem i o různé zvířecí tragedie a to já nemohu vidět. Miluju zvířata natolik, že se bojím dívat i na přírodopisné filmy ze života zvířat, protože tam vždy ukazují jak se navzájem požírají (to sice k přírodě patří), ale bohužel také ukazují ty lidské (nebo spíš nelidské) idioty, kteří vraždí zvířata pro zábavu nebo je odchytávají a obchodují s nimi. To mne strašně drásá, takže se takovým snímkům plánovitě vyhýbám. Ve LVU sice půjde víc o to povstání rebelů v Africe....no uvidím, nechám se překvapit.
  • evelina

    GANG

    Už jsem si nastavila budík na 22:20, jsem zvědavá, co z filmu Gang uvidím. Také vůbec nevím, o co jde. Není uvedený ani ve filmografii AD, ani ve skupině Filmy. Je ze stejného roku jako
    "Smrt darebáka". Kéž by byl také tak skvostný. Necháme se Jaroslave překvapit.
    • Re: GANG

      Já tedy vydržel až do konce a teprve v
      poslední třetině filmu jsem si uvědomil,
      že jsem to už před nějakým časem viděl
      Mě se tenhle film zdál z celé té letní
      přehlídky asi nejslabší či méně povedený.
      Sice opět tvůrci čerpali z románové předlohy od R.Borniche podobně jako v
      Povídce o policajtovi ale ta se mi zdála
      povedenější. Horší je, že přehlídka Delonových filmů skončila. Bylo v jeho společnosti fajn a jen těžko budu teď v
      tv programu hledat náhradu.
      Jé, počkat,zrovna koukám, že příští pátek
      dávají zase francouzskou klasiku -
      Sto tisíc dolarů na slunci s Venturou a
      Belmondem. Tak to je bezva! Tyhle chlapíky řadím rovněž mezi své oblíbence!
      Akorát je nemilé, že to ČT1 dává zase
      pozdě večer. Tak zas Evelino někdy ahoj
      na foru!
      • evelina

        Re: Re: GANG

        Já jsem viděla ten film poprvé, ani jsem ho nedokoukala, tam se mi náš oblíbenec moc nelíbil. Měla jsem pocit, že je to spíš kriminální komedie, nikoli drama. Je fakt, že jsem u filmu opět usínala, ale i podle tvého hodnocení vidím, že jsem o moc nepřišla.
        Dík Jardo za upozornění na Belmonda s Venturou, ale ten čas.... 23:00 hod. - to je děs. Tak někdy na diskusi zase ahoj, dobře se mi s tebou povídalo.
  • Zivot s Delonem

    CT1 lze rozhodne jen pochvalit, vzhledem k tomu, ze vysilaji filmy s Delonem v puvodnim dabinfu, zejmena Povidka o policajtovi s Abrahamem aj. Bylo by prehnane tvrdit, ze vsechny filmy jsou prima, ted davali Nebudte policajta nebo Slovo policajta...to je vyslovene slabe. Ale v mnozstvi filmu lze rozhodne najit zajimave kusy - Muz ve spechu, Carambolages, Borsalino aj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit