Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pianista

    Pianista je jeden z nejlepších filmů co znám.Adrien v něm podává excelentní výkon.Bravo!
  • mischa13

    :)

    Pro mě naprosto nejdokonalejší herec *14* ...nejen tím jak vypadá a jaký má charisma, ale taky tím, jak umí svojí roli vždy perfektně zahrát *14* *14* *14*
  • Adrien

    Adrien je neuvěřitelně zajímavý, má charisma a je to Pan Herec! Ne náhodou se stal nejmladším hercem, který získal Oscara! ... Takových lidí, jako je on, by svět showbyznisu potřeboval víc!!
  • Adriena Brodyho obdivuji za jeho přirozený projev. Líbí se mi, je velmi osobitý. Škoda, že je takových mužů tak málo.. Nelíbil se mi akorát v Krvavém létě, ta role mu podle mě nesedla.
  • Jooo

    Adrien je nej herec joooo
  • KJAX

    Pianista je lepší jak trojá ty ko....
  • :-)

    Už jsem viděla pár filmů s Adrienem...a musím říct, že každý film s ním, je prostě originální, jedinečný a moc pěkný. On=Pan Herec, jedinečný člověk, který má obrovské charisma a neni prostě všední. Ale taky je to pořádnej kus chlapa, že dámy? Potkat ho, tak se neznám *4* *1*
  • Adrien Brody je bezesporu, jeden z nejlepších herců současnosti a je nepochopitelné, že se do širšího poznání veřejnosti dostal až díky Pianistovi, který je sice nepřekonatelný, ale i před Pianistou vznikly filmy ve kterých Brody výborně zvládá všechny své role, které rozhodně stojí za pozastavení...
  • Hraje opravdu dobře, jen mě trochu překvapilo, že vzal roli v remaku King Konga. Na ten film bych normálně nešla, ale docela mu to tam sluší. Je k nakousnutí.
  • Adrien

    Adrien je neuvěřitelně talentovaný zajímavý a charismatický člověk,který by dokázal i z naprostýho propadáku udělat film na který by se dalo dívat.Proto si myslím,že to je nej. herec.(a k tomu se mi dost líbí jeho oči).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit