Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ho žeru... *14*
  • Adrien

    viděli jste svěrací kazajku? doporučuju všem.náááádhera.je pravda, že je to nádherný kus chlapa.koťátko.
  • je to fakt supr herec...jakmile jsem ho viděla v king kongovi,hned jsem se podívala i na kazajku a je to fakt super:-)Doporučuju *4*
  • Znalec

    Musím říct že jako herec ale i jako muž na mě udělal dojem,nejen že u mí hrát naprosto všechno ( retardovaného muže Noaha Perciho ve filmu Vesnice ale i akčního a romantické muže v King Kongovi).Myslím že i když mu bude 33 tak je moc,moc ale moc dobrý muž i herec.Přeju mu hodně štěstí do života a ať taky brzo najde svou vyvolenou a má sní děti.Zaslouží si to.Těším se na jeho příští film
  • Nedávno jsem se dívala na remake King Konga a splnil mé očekávání-pořád samé honičky,triky...v mnoha věcech mi připomínal Jurský park,který nemá zrovna v lásce.Ale oproti Jurskému parju měl King Kong obrocskou výhodu:Adriena.Vždy,když se na scéně objevil ,tak ten film konečně dostal ty správné "grády"-dodal tomu "milostnému" trojúhelníku třetí rozměr.Jen je škoda,že tam Adrien nedostal víc prostoru...hned by ten film byl mnohem zajímavější 8)
  • The Pianist

    Adrien je výborný herec, Pianista - je jeden z nejlepších filmů, které jsem v poslední době viděla na DVD. A Adrien Brody v něm zahrál úžasně. Doporučuji shlédnout... M. *4*
  • Adrien

    Adrien se mi líbí nejvíc ze všech herců, protože není typicky hezkej a jeho nos je náhodou ڎASNEJ!!!!A Pianista je jeden z nejlepších filmů tohoto tisíciletí.......
  • adrien na me zapusobil ve filmu King Kong...neni to typicky krasavec jako napr.Brad Pitt,ale ma charizma a v kazde scene jako by promlouval primo ke me...zanechalo to ve me hodne velky dojem.ve filmu pianista excelentne ztvarnil hlavni roli a popravu ziskal osara.... *14* *14* *4* *4* *14* *14* tak PAACEK
  • zdar. jo, musim uznat, že adrien má neuvěřitelně originální a krásnej obličej, ale s tím hraním, to jsem trochu na pochybách, páč nemůžu se stotožnit s tim, že dostal oscara za Pianistu a přitom se mi zdálo, že tam toho moc nezahrál. noc proti, ale chodit sklíčeně mezi troskami domů, by dokázal každej druhej. jo, nejsem žádnej odborník, ale kam se "hrabe" třeba na současný Joaquina Phoenixe nebo Jamieho Foxx? ! *7* no, tak já radši letim.zatim Pa
  • zrovna před týdnem jsem viděla King Konga a Adrien mě tam fakt tak nadchl, že jsem si hned půjčila Pianistu a toje fakt bomba!!! Naprosto excelentně zahranej film. Téměř ho zahrál celej sám.1000x lepší než blbej komerční Schindleruv seznam. Fakt super. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit