Přejít na výpis diskuzí

Adrien Brody

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The Pianist

    Adrien je výborný herec, Pianista - je jeden z nejlepších filmů, které jsem v poslední době viděla na DVD. A Adrien Brody v něm zahrál úžasně. Doporučuji shlédnout... M. *4*
  • Adrien

    Adrien je úžasnej *14* má charisma, talent a taky ty jeho krásný smutný oči *14* všechny jeho filmy jsou nádherný! A pokud chcete vidět opravdu skvělý film, kde podal Adrien nádherný výkon (ve filmu je trochu trhlý, praštěný a strašně roztomilý), tak je to film Dummy (Loutka) tam Adrien nemá chybu!!! Doporučuji
  • :-)

    Už jsem viděla pár filmů s Adrienem...a musím říct, že každý film s ním, je prostě originální, jedinečný a moc pěkný. On=Pan Herec, jedinečný člověk, který má obrovské charisma a neni prostě všední. Ale taky je to pořádnej kus chlapa, že dámy? Potkat ho, tak se neznám *4* *1*
  • Adrien

    Adrien Brody má nejen obrovský charisma a talent, ale jako jeden z mála "stars" je hrozně milej a příjemnej člověk i v reálu. Kéžby takových bylo víc...
  • Svěrací kazajka

    svěrací kazajka *14* *14* nejlepší film *14* sem tedkom uple rada že tu o něm píšete protože nikdo koho znam ho neviděl..až na par vyjímek kterym sem jim to vnutila *14* prostě svěrací kazajka a adrien brody jsou nej *14* *14*
  • Nové stránky

    Ahojky, jen takové info, založila jsem Adrienovy stránky na http://brody.euweb.cz *3*
  • pianista

    Pianista je jeden z nejlepších filmů co znám.Adrien v něm podává excelentní výkon.Bravo!
  • Ad

    Adrien je doopravdy skvělý herec a vím, že to u už bylo řečeno asi tak tisíckrát, ale má doopravdy úžasná charisma*14* a být nějakej tuctovej krasavec ani náhodou nepotřebuje, zkončil by někde v přeslazených filmech s věčně stejným dějem *9*
  • je to fakt supr herec...jakmile jsem ho viděla v king kongovi,hned jsem se podívala i na kazajku a je to fakt super:-)Doporučuju *4*
  • adrien na me zapusobil ve filmu King Kong...neni to typicky krasavec jako napr.Brad Pitt,ale ma charizma a v kazde scene jako by promlouval primo ke me...zanechalo to ve me hodne velky dojem.ve filmu pianista excelentne ztvarnil hlavni roli a popravu ziskal osara.... *14* *14* *4* *4* *14* *14* tak PAACEK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit