Přejít na výpis diskuzí

Adam Sandler

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kure.21

    Happy Birthday

    Přeju všechno nejlepší k narozkám *14* Je to nej herec *yes* *14*
  • brouček

    *4* ach jo on je takovej můj andílek který náhodou stratil křídla a spadl na zem *4*
  • úžasnej

    Moc mu fandím a jsem do něho blázen.Ve filmu 50x a stále poprvé mu to vážně seklo.Ach jo, proč není z Brna.
  • Chybí film

    Chybí tu ve filmografii film Funny people...
    • dit tam je ne?
    • Re: Chybí film

      a taky Pohádky na dobrou noc...
  • nik011

    great

    on je tak mrteeeé♥:D:)
  • yesterinka

    On

    On je tak úúúžasnej!!!!!! Zrovna sem dokoukala další film s ním,,.... a prostě on je fakt dobrej!!!!
  • jak jsem stará,tak jsem pitomá

    ...v životě jsem nebyla něčí fanynkou...a na stará kolena vlezu do fanklubu...jenže si nemohu pomoci... *3*
  • Komik

    Z jeho posledních filmů se mi líbí Deuce Bigalow a Click-život na dálkové ovládání.Taky se mi líbí Opilí láskou a Vodonoš.Je to vážně dobrý komik.Neviděl jsem s ním všechno,ale jeho práce se mi docela líbí.
  • Zohan

    tak jsem viděl nedávno film Zohan:Krycí jméno kadeřník (2008) a docela jsem nespokojenej sice komedie ušla jinak blbost Ve filmu vidět nová image Adama Sandlera ale docela by mě zajímalo jaký on sám na natento film názor..
    • Re: Zohan

      No... Myslím, když v tomto filmu působil jako scénárista, tak jeho reakce jsou jedinně pozitivní. *3*
    • Re: Zohan

      Adam na tenhle film reagoval takhle...Je mi jedno co mi na ten film rekli kritici...jestli to je spatny nebo ne..to je mi jedno....JÁ CHCI JEN BAVIT LIDI.

      Podle mého názoru se mu to povedlo.Je to sice trosku kravina ale zato se u toho pobavis.
  • Vypadá jako Samy Naceri

    Adam Sandler vypadá jako Samy Naceri taxikář z Taxi (1,2,3,4) *3*
    • nik011

      Re: Vypadá jako Samy Naceri

      jn je mu trosku podobnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit