Přejít na výpis diskuzí

Adam Sandler

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adam je super herec . A film Trestná lavice ve kterém hrál je opravdu boží . Doporučuju . *3* Fakt se u něj zasmějete . *15*
  • krásnej

    tý jo to je ale fašák, je k spapání.. *14*
  • i lave you

    *14* pusinka *14* ...prostě neeeeeeej
  • Úžasný herec. Můj nejoblíbenější. Ve filmech i na fotografiích je strašně sympatický. Když začíná film, který neznám, a vidím tam Adama Sandlera tak si řeknu, To bude dobrej film... :)
    • mas recht, na sandlerovi letavam. jak zjistim, ze v nejakem filmu hraje, hned ho musim videt, nebo stahnout. super komedie a humor. chtelo by to naocit jeste vice komedii, at se mam na co koukat. :-)
      *3*
  • je husty von je taky 9.9. jako ja :-) a este hral v 50krat a stale poprve mazec film .... *4*
  • Rony.21
    Adam Sandler je nejlepší komik a herec spólu s Jimem Carreym.Škoda že spolu nenatocili film.Nemuzu říčt že se mi Adam někde nelíbil líbil se mi všude hlavně v Machrech a Jack a Jill.:)
  • toseš pěkná dilina! seš trapnej filmy s adamem sandlerem jsou NEJLEPŠÍ!
  • Miláček

    Adam je úplně boží herec *14* ! Nenechám si ujít žádný film, ve kterém hraje... Páč je dobrej a taky strašně roztomilej *14* *4* !!!
    • ahojky nevíš jak se jmenuje film jak tam jedou natu chatu a jak maj jakoby jet do milana na tu modní přehlídku jetli jo tak mi to prosím napiš na muj maail Tereza.Mrazova.25@seznam.cz (tak jak ten mail je s velkim pismem as malim prostě tak jak to je)
      Předem moc děkuji
  • Adam

    Je to fakt nej herec ktery by umel z kazdy komedie udelat tu nejlepsi!!
  • terula22

    hm,...

    je tu super herec a krasavec... *4* *14*
    • Re: hm,...

      holka to máš úplnou pravdu je to dobrej borec.Nejlepší je v Zohanovi prostě k sežrání *14* *3* *3*
      • Re: Re: hm,...

        mu to slusi vsude a dycky ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit