Přejít na výpis diskuzí

Aaliyah

OSOBNOST 31.12.2006 
88 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • T_T

    Ja to nechapu,proc zrovna ona???Vsechno co delala ji slo,kazdy ji miloval,nikomu neublizovala,vsude kde se objevila tak zarila,svym usmevem,krasou,talentem a gigantickym charismatem.RnB prisel o kralovnu,kterou nikdo nenahradi a svet filmu prisel o vychazejici hvezdu... Strasne moc lituji ze sem se sni nesetkal osobne nebo ji aspon nevidel na par kroku,aspon by mi to ted zmirnilo bolest.Asi byla pro tento svet az prilis dokonala... You are my star in my space of minds, you are my oasis in my desert of heart,you are Aaliyah in life and in death.
  • andílek

    byla to nej lepší zpěvačka co znám strašně mně bolí že umřela a pořát tomu nemůžu uveřit nikdo se jí nevirovná byla jedinečná
  • Aaliyah

    Aaliyah byla uzasna,krasna,talentovana a hlavne nevinna,nikomu nic neudelala a musela zemrit zrovna ona,...jeji pisen MORE THAN WOMAN..me nabije energii a pomohla mi kdyz mi nebylo nejlip,...byla uzasna a nezaslouzila se zemrit,...SHE WILL ALWAYS BE IN MY HEART...REST IN PEACE AALIYAH!
  • l.beloch want to chat 'ahoj'
  • AALIYAH

    i think she was superp.
  • Aaliyah

    Nejlepšííííííííííííííííííí!!!!!!!!!! A nikdo mi to nevymluví.Byla dokonalá!!
  • Supr zpěvačka

    Sakra proč tak krásná ženská musela umřít.Taky myslím že se na ni nezapomene.Je to rozhodně skvělá zpěvačka.Dostala mě s písní More than a woman.Fakt super.
  • mno

    Aaliyah zadnou nasledovnici nema, ani mit nebude. Byla sva, jeji hudba mela co do sebe, jak textove, tak hudebne uz od pocatku, mnoho textů si sama napsala, coz u Ashanti nehrozí. Skoda jeji smrti, ale spekuluje se, ze pro ni showbiznis nebyl a ja o tom nepochybuji. Mela dvouletou pauzu a ten svet slavnych ji stresoval a nelibil se ji, ptze byla jina povaha, na tuhle sympatickou holku s krasnym usmevem nikdy v zivote nezapomenu, je to kralovna rnb, ktera si zaslouzi velikou uctu. Rest in peace Aaliyah, you will by always in our hearts......
  • Podle mě to byla jedna z těch zpěvaček na který se nezapomíná, protože byla dobrá jak v MuSic tak ve filmu! Mám její Cd, filmy Romeo must die, Queen of the damned a pořád na ně koukam! NIKDY SE NEOMRZÍ!
  • byla to moje nej...zpevacka proste moc dobra a krasna!!!!!!!!kundice no skoda ze zemrela:-(((((((((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit