Přejít na výpis diskuzí

Ulice

FILM 13.7.2007 
172 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennie
    nejhorší seriál...jak je to už 9 let, tak je to strašně stereotypní a nudný, o ničem...prostě ubohý...nechápu jak se na to někdo může dívat *8* *7*
    • Ty vole!!!! Jak toto můžeš říct?! Jestli nechceš tak se na to nedívej ale koho to zajímá?!
    • Podle mě je to super seriál a když se to někomu nelíbí tak podle mě by se tady měli psát jen pěkné věci *3* *16*
  • Těšila,jsem se na nové díly,ale jsem zklamaná.Výlet na Moravu - katastrofa,herci hrůza a díl o ničem,jen samé pití,jako když se na Moravě nic jiného nedělá!Otrávená,jsem přepla jinam.
    • Tak to byl jeden díl že jo no *4*
  • Musím říct, že i když Ulice běží tolik let, tak je to stále super seriál se zajímavým dějem, moc ráda se na něj dívám! Takže jen tak dáál! :)
  • kirushka97
    Čímdál horší, ale ráda se koukám :)
  • Monika má pravdu, je to čím dál tím horší. Autor už neví co jednotlivým postavám předložit, chyb skriptky (občas nenavazuje oblečení a pod.) Zkrátka je na čase seriál ukončit. Miste seriálů, na kterého opravdu nikdo v ČR nemá, pan Dietl, psal seriály o třinácti dílech a věděl proč. Také někteří herci dosahují stěží úrovně ochotnického divadla v Horních Kotěhůlkách, kde hrají tři herci šest postav. *10*
  • Dobrý den.
    Každý má právo vyjádřit svůj názor tak ho vyjádřím i já na tento seriál jsem se dříve dívala i na ordinaci,dřív to ještě šlo ale teď? na to se opravdu nedá koukat je to čím dál horší,měli by to už ukončit...Každý seriál jednou končí,aby něco nového mohlo začít....Ale budiž dívejte se na to když vás to baví,protože kdyby to zrušily tak vy by jste ani nevěděli co s tím volným časem dělat :-)
    • Sama sto tam napsala že se namají lidé vyjádřovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • hrozně super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Dívám se na to každej den

    a nejvíc mě baví Emma
    • Konečně nákí pořádný příspěvek!!!!!!!!!!
    • Tak to je mi te lito...
  • magdalena.korodiova
    ma TO HLAVU Ta ulice ten serial ano *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Odpad,hnus,bezcenna luza,plytky serial a.t.d.Jak tohle vsechno muzete vedet kdyz to nesledujete?Nelibi,nekoukam
    • Protože jsem pár dílů viděla, představte si to!!
      • co?
  • Plytký seriál o ničem, který nemá žádné jádro, herci se nemusí snažit o žádný mistrovský výkon, protože v tomhle šrotu žádná geniální role ani vytvořit nelze. Pořád mám pocit, že v tomhle seriálu můžu hrát i já a moje sousedka a kvalita podívané by nijak neutrpěla. Ať se tvůrci tohohle podívají na herecké výkony třeba Jiřiny Štěpničkové nebo Adiny Mandlové....to byly hvězdy.
    • Se na to nedívejte a je to..;) ...a ne všichni herci hrají stejně, např. Hana Maciuchová je skvělá, paní Obermaierová též..Každý film, seriál..má své diváky, a v dnešní době si může vybrat každý to své..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit