Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju

    ja si myslim ze tenhle film nikdy nezestarne! je upa uzasny! dokazu se u nej i rozbrecet a kdyz si jeste predstavim ze je podleskutecnosti! proste en film miluju
  • Legenda

    Myslím, že tenhle film se stal legendou a legendou taky zůstane *4*
    • ferrerrka

      Re: Legenda

      Jj přesně tak...ten nás přežije všechny a ještě za 100 let to bude trhák:)
  • super film.

    tenhle fim je total... doják je úžasnej *3* *3* *4* *4*
  • Titanic

    Viděla jsem film Titanic hodně krát a pokaždé u toho musím brečet!!!! *3* *9* To je škoda že se Titanic potopil! *9* Kdyby se Titanic nepotopil, tak bych tam mohla být s Péťou Bendem! *4*
  • Nej Titanic

    Mno tk tenhle filmik je proste nej a nic na nej nema já dřiv jsem se na nej podivala a jako jo libilo se mi to awe pak jsem se na nej koukla ted nekdy znova a je to nej divam se na nej skoro každej den a když ne mam depku *3* *3* *3*
  • Hm..

    tenhle film je proste super..ted uz je to trochu komerece ale kdyz to bylo na spicce tak to bylo proste super...je to fakt pekny...myslim ze Titanic uz nic neprekona:)
  • titanic

    Moc krásnej film, ale ta představa, že takhle to bylo i ve skutečnosti je velmi krutá!
  • i love titanic

    myluju titanic je to bomba chtěla bych se plavit na tý lodi jako Rose je to super film *14* *14* *14*
  • Titanic

    Ten film je vážně zaslouženej na 11 oscaru! Opravdu skvělý. Strašný na tom je to že se to opravdu stalo a v tý době kdy se potopil to musela být témat a lidi na ulicích se o tom museli bavit
  • Hezky!

    Tohle je moc dobrej film *4* Miluji tematiku potopeních lodí a Titanic je proste naj... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit