Přejít na výpis diskuzí

Titanic

FILM 4.3.2007 
214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Titanik!

    Titanic je nejhezčí film z tich co znám!!v ten rok co se se ten film vyrobyl sem se zrovna narodila.když se dívám na ten film pokaždí se rozbrečim já bych chtela na Titaniku být nebo aspon se na nej z bliska podivat ale at je to Titanik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • e.l.i.s.k.a.19996

    Titanic,to je nejklásnější film jaký jsem kdy viděla.Je hodně smutný,ale je fakt moooocinky klásnej *14* *14* *4* *14* Lepší filmík jsem ještě fakt neviděla.Je kouzlený. *14* *14* *14* *14* *14*
  • jako to je fakt

    jako mala jsem si ten film poustela treba 7 za sebou.bylo mi asi 6 a to jsem sedela jen u videa a brecela.je to neco neuveritelneho ale ve skutecnosti to muselo byt hrozny.je to fakt spicka. *3*
    • kikines

      Re: jako to je fakt

      já taky
  • avrillavigneisik

    titanic :-*

    Hezké ale Moocinky smutné :) *1* brecela sem sem u nej
    • Re: titanic :-*

      U Titanicu brečíím uplně pokaždé .. je to ten nejužasnější film .. videla jsem ho asi 100krat ... koukam na něj už od mala, už v první třídě jsem byla zamilovaná do Leonarda DiCapria ... *14*
  • 99.christina

    VÝSTAVA TITANICU

    JE TO NEJÚŽASNĚJŠÍ FILMA NEJKRÁSNĚJŠÍ A I TITANIC SAMOTNÝ EJ PRO MNE ÚŽASNÝ A TAJEMNÝ , BYLA SJEM AN VÝSTAVĚ ARTEFAKTŮ TITANICU V PRAZE , CO RPOSTĚ VYLOVILI A NAŠLO SE A DALI NÁM TAM KARTIČKU JEDNOHO ČLOVĚKA CO ODOPRAVDY BYL N ATÉ LODI BYA JSEM KATE MARSMALLOVÁ A BYL JSEM TAM S PŘÍTELÉM A SAMÉ ÚDAJE O MNE AN KONCI TE VÝSTAVY JSEM SE DOZVĚDĚL AŽE JSEM PŘEŽILA , MŮJ PŘÍTEL NE AL ENEWADÍ BYLO TO MOC ÚŽASNÝ A ZÁŽITEK AN CELÝ ŽIVOT :-)
    • Re: VÝSTAVA TITANICU

      no my jsme tam se školou taky byli a já jsem byla paní allen oliver becker bylo mi 36 let místo nar. indie 3 děti třída 2........atd.tu kartičku mám pořád u sebe *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: VÝSTAVA TITANICU

      http://img.osobnosti.cz/smiles/20.g if *14* *7* *9* *9* *13* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Re: VÝSTAVA TITANICU

      tak to muselo být opravdu fajn......hejki ja mam titanic taky hodně ráda no a prostě vsechno ce se týká historie nebo tajemna a ten film je prostě nesmrtelný *4* *14*
  • anetajs

    Titanic je nej nej nej

    Titanic,film i skutečnost Titanicu je má nej láska a útěcha ze zrady mý nej(bohužel falešné)kámošky.Titanic forever in my heart,dreams and mind!!!Ilove Titanic forevééér!!!prostě sháním za každou cenu v každých obchodech cokoliv o a vše s Titanicem *3* ale i song My heart will go on je nej,je v ní prostě kouzlo,ale pozor v každým jiným jazyce má jiné kouzlo a moc tak tajemné a super kouzelné!!! *4* *4* *14*
    • anetajs

      Re: Titanic je nej nej nej

      tak jistě jako Titanic je kouzelná Celine a její hlas kterej pro mně nikdy nevymře,ale i hlas Joshe Grobana!!!Joshe miluji celým svým tělem,srdcem,celou svou duší a myslí!!! *14* *4*
  • vejula

    titanic je nejlepsi

    Titanic je ten nejkrasnejsi film co sem kdy videla *14* nekdo muze rikat ze je to kravina na kterou uz by se nepodival ale pro me je to ten nejlepsi film a keci ze uz je ohranej nesnasim *8* titanic me proste nikdy neomrzi *14* a navic skveli herci co dodat.... *14*
  • intoska

    titanic

    ach ta romantika......
  • lovemiki

    TITANIC

    TITANIC je nejůžasnější. Nikdy jsem neviděla lepší film. Úžasně spracovanej, role byly vybraný naprosto bez chyby. I samotnej příběh je úžasnej. Ten film jsem viděla aspoň stokrát, ale nikdy mě nepřestal bavit! Ten film jsem viděla poprvé když mi bylo asi osm, nebo devět, ale vyprávěla mi o něm moje mamka kdyš mi bylo sedm let. Už když mi to vyprávěla bylo mi do breku. Byla to fakt největší katastrofa, která se kdy stala, ale přitom jí předcházelo jenom pár maličkostí. Největší chyba byla v rukou kapitána. Ten pak, ale odešel se svou lodí. Titanic je prostě nej!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Ttianic

    Titanic je ten nejlepší film a vždycky bude!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit