Přejít na výpis diskuzí

Temný rytíř

FILM 15.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenule119

    BOMBÁÁÁ!!!

    tak tenhle film je uplně bombastickej...widěla sem už aspoň 5x a mohla bych se na něj diwat pořád dokola...no ale jen na scény s Heathečkem...ty scény s ním byly prostě nejlepší...on to tak suprowě a přeswědčiwě zahrál...je dobře že za to získal oscara...zasloužil si ho za ten wýkona za to co si kwůli tomu wytrpěl *9* ...je prostě nejlepší...jak už tady někdo říkal...hlawní postawa sice byl batman ale Heatheček ho uplně překryl...takže tam wlastně byl nejlepší Joker...prostě bomba...suprowýýý...prostě nejlepšííí.... *4* *14* *14*
  • úžasnej film!

    nápodobně...taky sem to včera viděla a bylo to úžasný...nemá konkurenci!!! *14*
  • Bomba !

    Heath Ledger v tomhle filmu hraje bezvadnou roli.Škoda,že už nikde hrát nebude... *9*
    Tenhle film mě moc ohromil a stojí za to se na něj podívat znova.
    • a.n.c.a.

      Re: Bomba !

      Ale bude!!! přece Imaginarium dr. Parnasse
  • splender

    JOKER

    Film prostě super!!! nema chybu jen škoda že umřel Heath Ledger jinak sem u filmu fandil vic Jokerovi než batmanovi. Jo a pokud se někdo rozhodne a podiva se na film tak jedině Anglicky ČEŠTINA je s dabingem a je to strašně SHIT!!!!! v Anglištině je to NEJ.....
    *5* Why so SERIOUS?? *5*
    *5* LET'S PUT A SMILE ON THAT FACE *5*
    • teddy-girl

      Re: JOKER

      tak to máš pravdu! v ajine je to mnohem lepší českej dabing posrali v AJ má pravej psychopatickej hlas xD xD JOKET THE BEST!!!
  • Very goddddddddddddddddddddddddddddddddd ddddddddddd

    Tenhle fil je jeden z nejlepších co sem kdy viděla, až na to že v tom filmu mnoho lidi umřelo *9* ale co beztoho by to nebylo tak super. Jenom ten konec mi připadal nedokončeny, ale jinek very goodddddddddddddddddddddddddddddddd d *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • a.n.c.a.

    ...

    Joker lepší než Batman
  • Vynikající

    Ti co říkají, že je to blbost se mýlí! Je to skvěle natočenej fiml a Joker je opravdu jedinečný. Na konci je taky že je věnován zesnulému Heathu Ledgerovi a ještě někomu.....
  • jokerhaha

    *joker*HA HA HA

    dit vcera vecer sem ten film pridaval ja ....??? ale newidim tu ani jednu svoji tapetu vsechno pridal nekdo jiny ja nechci zadny zasluhy zato ze sem ho sem dal jen dalo mi to celkem praci ..nez sem to vsechno napsal...a filmecek super byl sem na nem v kine a prave sem se divyl jakto ze tu jeste neni tak se zacal psat ..atd ...heath ledger super vykon ten oskar sis zaslouzil ...
  • simpsons13

    Nejlepší filmeček

    Toto uplně nejvíc nejlepší film jakej znám (ještě s How I met your mother) ale tenhle film nejlepší videla sem ho 5x a už se těším až ho zhlédnu znova Heath to zahrál excelentne je neuveřitelný herec moc ho mám ráda *14* I love Heath I love joker I love dark knight 4 ever
  • nemozem posudit

    nooo newem ci by sa mi ten film mal pacit lebo zevraj zomrel prave kvoli tomu filmu lebo stale mislel na jokera no ale sak ece som ho nevidela tak nemozem posudit *9* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit