Přejít na výpis diskuzí

Temný rytíř

FILM 15.7.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    ja si ten film chu ted pucit od kamosky ale nvm jestli me to bude bavit,je dobrej?Jako vsude ctu ze jo ale chcu nazor nejakyho "normalniho cloveka",diky
  • denina8

    Film

    Film jsem dostala od mamči k wánocum protoze vedela ze Hetha zeru....Film je prosthě úúúúžasnej....Joker tam je jako fakt good role
  • bobby

    JOKER!!!

    Souhlasím s těma, co říkají že českej dabing je úplně podělanej. Protože nahradit slavnou hlášku "Why so serious?" debilním "Proč se nesměješ?" je fakt shit. Nejlepší je originál s titulkama. Jinak ten film byl absolutně úžasnej! Ta hudba, ta kamera, ty herci no prostě něco neuvěřitelného!!! Jo a HEATH BYL NAPROSTO DOKONALEJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • zdenule119

      Re: JOKER!!!

      ...tak já sem ráda,že to je namluwený česky,protože mě nebawí číst ty titulky...a kdybych je musela číst,tak bych se nestíhala díwat na Heatha... *9* *14* ...na ten jeho nádhernej úsměw a na ty jeho neodolatelný očka... *9* *14* ...ale je prawda,že tu hlášku oprawdu nenahradili... *13* *13* ...wůbec nééé!!!... *13* *13* ...Heatha nikdo nenahradí...a líp jak on už to prostě nikdo nedokáže... *9* *14*
      • maskedka

        Re: Re: JOKER!!!

        Opět někdo kdo si přivlastnil blbý zvyk psát místo v dvojitý w. To už jste fakt spadli z jahody nebo co? *9*
  • škoda

    škoda že už si nikde nezahraje.... *9*
  • Joker

    Ještě, že nezabili Oldmana, já se tak leknul!!
  • Joker

    Tento film je boží !! Jen je škoda,že Heath zemřel *9* Nejvíc co se mi líbilo byl JOKER *3* *5*
  • lissete

    Best

    To je jeden z nejdokonalejších filmů, která kdy vznikly.Nemám slov *14*
  • revange1

    prostě

    Konečně jsem se rozhodla zkouknout Temnýho rytíře.. Je to naprosto skvělej film, Joker v podání Heatha Ledgera byl naprosto famooozní.. Přála bych si, aby za tuto roli dostal Heath Oskara. Alespon nějaký to ocenění:-) *14* Prostě nejlepší film..
  • jokerhaha

    joker

    tenhle film mam nejradci a je pravda ze joker hodne slapal na paty hlavnimu hrdinovy*batmanovi* *1* tenhle film sem videl uz 7 a nikdy me jeste neomrzel ...a co se tyce ceskej a anglickej hlas ..tak dam jednoznacne *aj* a cesky titulky ponevac ten smich a rec je proste originalni *3* *why so serious* ...*why so serious* ? * got film *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • zuzanka666

    joker

    fakt skvělej film!!!Ale je fakt pravda ře český dabing je moc moc špatný!!!!!Heathův hlas je ten nej a né nějakej českéj jemnej hlásek,který se k pošuku Jokerovi vůbec nehodí!!!!!!!!!kdesi jsem četlá že Heath tam neni že je jen Joker ale já ho tam vidím skoro v každé scéně. Joker forever *14* *14* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit