Přejít na výpis diskuzí

Vlčí mládě

FILM 2.7.2013 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda ale už sem jsi zvykala na obsazení a 5 serii se tam má zas vrátit Alisson jako vlk jako Alfa teda nevím jestli je to pravda a Issac taky tak to je tam mohli nechat rovnou docela me to naštvalo ale jinak serial supr *14* *14*
    • Allison se už neobjeví je to fake co si cetl/a ... dale tam nebude Coach . *13* a Isaac by se tam měl znovu objevit .. a pak i Theo .. nevim jeho jmeno ale hral ve Vyhladovelých hrách (parodie na hunger games) Peetu ... :) a Derek by se nemel uz tak casto objevovat :( *13*
  • proč musí být 5serie za tak dlouho *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Kdy začne 5 serie? :))
      • v červnu
  • Nejlepší seriál
  • Tenhle seriál miluji trošku mě tam štve Kira začíná bych brala Alison a nevíte kdy bude další série???
    • místo začíná tam má být rači díky
  • Nejlepší seriál. Narazila jsem na něj náhodou na internetu, ale fakt bomba. *3* *14* *4*
  • Boží seriál! *14*
    ale poslední díl mě naštval *10* proč musela Alisson zemřít?! *9*
    • Umřela protože herečka chtěla odejít a Jeff (Producent) jí vyšel vstříc :) *13* *13*
    • Mě celkem dostala i smrt Aidena -_- .. sice ne tolik jk Alisson ale i tk :/
      • Jo to mě taky dostalo ale Ethan se prý občas oběví nevím no :D
    • Tak to nejsi jediná i mě to mrzelo *13* *13*
  • sarka269
    tohle je naprosto nejlepší seriál !!!!!! *14* *14*
  • Bomba serial a fakt se stojí na to podívat miluju ho patří mezi moje nejlepší seriály :D
  • dopdele proč je to serial *10* *16*
  • najlepší seriál :D *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit