Přejít na výpis diskuzí

Vlčí mládě

FILM 2.7.2013 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to uplne najviac top serial, uplne sa mi paci dost sa nasmejem a aj posmutim :/
    ale to na nazore nic nemeni tešim sa na 5tu seriu :333333
    rad by som sa s niekym o tom porozpraval popripade popisal lebo z kamaratov to nikoho nebavi, tak ak ma niekto zaujem tak nech zareaguje :)))
  • Začínám na tom být závislá... *1*
  • Teda ale už sem jsi zvykala na obsazení a 5 serii se tam má zas vrátit Alisson jako vlk jako Alfa teda nevím jestli je to pravda a Issac taky tak to je tam mohli nechat rovnou docela me to naštvalo ale jinak serial supr *14* *14*
    • Allison se už neobjeví je to fake co si cetl/a ... dale tam nebude Coach . *13* a Isaac by se tam měl znovu objevit .. a pak i Theo .. nevim jeho jmeno ale hral ve Vyhladovelých hrách (parodie na hunger games) Peetu ... :) a Derek by se nemel uz tak casto objevovat :( *13*
  • UPOZORNĚNÍ !!!!! Nekoukejte na tento film, když ho zhlédnete tak už s tím nepřestanete :D :D
  • Miluji tento seriál. Sice jsem teprve u první série, ale podle různých recenzí a komentářů zjišťuji, že další série budou ještě lepší, takže už se moc těším.
    • Ahoj chtěla bych se tě ráda zeptat. Kde tento seriál sleduješ ráda očekávám odpověď :)
    • Mimochodem moje nejoblíbenější postava je Derek Hale. Hned od 1. dílu hsem věděla, že bude super :)
  • Nejlepší seriál
  • Já si to stahují na uloz to a nebo se koukam na sledujufilmy ☺
  • proč musí být 5serie za tak dlouho *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Kdy začne 5 serie? :))
      • v červnu
  • Super seroš fakt stojí za to se na to podívat *14* *3* *15*
  • Bomba serial a fakt se stojí na to podívat miluju ho patří mezi moje nejlepší seriály :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit