Přejít na výpis diskuzí

Super drbna

FILM 25.3.2008 
373 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • werma

    joo

    tak uz sem videla 7 dil hooodne dobrej na konci to tam B s C poradne rozjeli na tom klaviru doufam ze spolu budou.na GG me nejvic bavi asi C a B oni ten serial upplne ozivej jinak by to nebylo tak dobry.*1* *1* *1* *1*
    • Re: joo

      Hej přesně...Oni tam jsou nejlepší...A jak nasebe házejí ty pohledy všeho typu od nenávistných po sexy pohledy... *1* Hej a ty jsi to teda viděla i s titulkama nebo bez? *4*
      • Re: Re: joo

        Holky na www.kinotip.cz tam to už je i s titulkama..Už jsem se koukala a na konci je to bomba..Nevíte jak se jmenuje ta pisnička na konci???jak je tam B a C na tom klavíru??
  • werma

    titulky

    hele lidi uz sou titulky k 7 dilu 4 serie???ja je nemuzu najit na ulozto a ani na titulky.com .sou uz a jestli jo tak kde?? *7* *7* *9*
    • Re: titulky

      A viděla už jsi tu 7mičku? Je to masakr co? Hlavně ten konec *1* *14*
    • Re: titulky

      Já myslím, že ještě nejsou....ale zítra už by mohly být.
  • adra

    Rozchod :(

    Mám smutné zprávy :(
    Blake (Serena) a Penn (Dan) se rozešli
    *9* Chodili spolu 3 roky ... :(
    • Re: Rozchod :(

      Taky jsem to četla. Je to smutné:( Ale tak třeba je GG dá zase dohromady *3*
  • hanullka95159

    ....

    Nesnáším ten dabing!!
    • Re: ....

      A kdo přesně ti vadí?
      • adra

        Re: Re: ....

        Mě třeba vadí Chuck, Jenny, Lily, Vanessa, Georgina, Dorota (ale je jich víc, hlavně z vedlejších postav) ... tyhle dabingy jsou fakt nejhorší
        • Re: Re: Re: ....

          Já jsem se na to začala dívat už s českým dabingem, tak mi to tak nepříjde...ale přece jen, dyž se dívám na ty nové díly, které jsou s titulkama, tak si říkám, že originálu se nic nevyrovná...Hlavně Chuck jako originál je boží...když nasadí ten JEHO sexy hlas *1* *3* *14* *14*
          • adra

            Re: Re: Re: Re: ....

            :D :D No, já se dívala než vznikl dabing a přála bych si, aby nebyl :D
            Ale malým dětem se to určitě nechce číst :D

            P.S. Chuck *14*
    • adra

      Re: ....

      přesně tak! Ani nechápu, jak to mohli tak zkazit :( :(
  • werma

    dil

    ahoj lidi hele kolik se odvisilalo dilu 4.serie a kdy je davaj??? *7* *5*
    • adra

      Re: dil

      a nebo ještě na kinotip.cz
    • katush-ka-001

      Re: dil

      vono to ani stahovat nemusíš..je to normálně na různých stránkách se sriálama např epizoda.cz nebo třeba super-drbna.cz.ja tam na to taky normálně koukam a nemusim se zdržovat se stahováním..x)
    • Re: dil

      zatím je odvysílaných 5 dílů. V Americe bývá každé pondělí večer, takže u nás to už v úterý jde stáhnout z uloz.to a titulky si najdeš na titulky.com
  • Budou Chuck s Blair spolu?

    Prosím řekněte mi jestli zůstanou Blair s Chuckem spolu? Ja viděla jen první a druhou serii a newim jestli budu mit možnost koukat na další serie.. tak pls zustanou spolu?
    • Re: Budou Chuck s Blair spolu?

      No tak ve 3.řadě budou spolu chodit,ale pak se rozejdou,pač Chuch využil Blair aby se vyspala s Jackem to je od Chucka strýc..aby měl spátky svoje impérium...No a na konci dílu se chtěli dát dohromady,ale Chuck se mezi tím vyspal s Jenny a Blair se to dozvěděla..Tak už spolu nejsou a bude to dlouho trvat než se dají zase dohromady...
      • Re: Re: Budou Chuck s Blair spolu?

        ale pak budou zase spolu? ja sem viděla ukazky.. že ji chtěl i požádat o ruku ne? ja chci aby byli spolu"" :D
        • Re: Re: Re: Budou Chuck s Blair spolu?

          No to ji chtěl požádat o tu ruku na te věži,než se vyspal s Jenny..a Blair pak za ním přišla a řekla mu,že nemohla přijít pač ta její chůva rodila.Chuck se mezi tím vyspal s Jenny..Pak Blair a Chuck někam šli a tam ji chtěl požádat o tu ruku,ale pak tam přišel Dan a dal mu jednu přes hubu a tak se to Blair všechno dozvěděla a tak už nejsou spolu,ale určo si myslím že se zase dají dohromady...
          • Re: Re: Re: Re: Budou Chuck s Blair spolu?

            Chuck odjede do Evropy, tam ho postřelí seznámí se s nějakou Francouzkou a tu si přiveze domů, B ji nesnáší a zkazí mu to s ní, pak spolu povedou válku, ale dlouho jim to nevydrží, protože se moc přitahujou, dají se dohromady, ale B se nelíbí, že se vedle něho nemůže seberealizovat, tak se dohodnou, že spolu jednou budou, ale zatím si půjde každý po svém.,,Lidi co k sobě patří si k sobě cestu najdou'' :)
  • werma

    cz dabing!!!

    ahoj lidi zatim sem koukala na 2serii s cz dabingem stahovala sem si to z ulozto ale nemuzu tam najit 3serii s cz dabingem prosim poradte kde ji muzu videt nebo stahnout???a je vubec 3serie s dabingem? *7* *7* *10* *10*
    • Re: cz dabing!!!

      ae s titulkama to je lepšííí!!!! cz dabing je nuda...fakt zkus to s titulkama a uvidis ;))
      • Re: Re: cz dabing!!!

        Mě to taky celkem baví v původním znění *3* Ale někdy mě to zase nebaví číst a raději mám dabing...jak kdy :D *1* *1*
    • Re: cz dabing!!!

      Na prima cool teď vysílají 2. sérii s českým dabingem, tak si myslím, že budou vysílat i 3.sérii. Tak asi potom někde bude:) Doufám *1*
  • Who?

    Kdo si myslí, že nakonec Blair a Chuck budou spolu? Já si to myslím a taky v to doufám!
    • Re: Who?

      ach pane boze oni musi byt spolu moc jim to preju prave jsem se dodivala na 2*7epizoda doufam ze nebude s vanesou a co ta eva ?:(
      • Re: Re: Who?

        Teď jsem to moc nepochopila...na kterou epizodu které řady jsi se dívala? Jo a s Evou nebude...bude jen v prvních 5 dílech 4. série;-) Ale pak začne peklo mezi Blair a Chuckem-vyhlásí jí válku *9* A zavolá Jenny *8* *10*
    • Re: Who?

      taky doufam ;))) nesnasim evu!!
      • Re: Re: Who?

        Já ji taky nemusím...ale tak ona už v 5. epizodě není tak je to ok *3*
  • katush-ka-001

    JEnny

    Nevíte někdo jestli bude ve 4. řadě ještě jenny??
    • Re: JEnny

      Díky díky..už sem se lekla že tam nebude vůbec..mam jí totiž ze všech tam nejradši..x)
    • Re: JEnny

      Jenny bude v 6. díle!! Pak se vrátí v polovině řady!!
    • Re: JEnny

      Jenny by se tam meli objevit, ale nevim v kterem dile :) Mela by byt uplne jina povahove tak jsem zvedava :)
    • Re: JEnny

      Ahoj bude myslím v5 díle(nebo tak nějak) pak zase zmizí a vrátí se v půlce řady
  • katush-ka-001

    super

    Hurá ne netu je 3.díl 4. řady..hned du koukat..xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit