Přejít na výpis diskuzí

Super drbna

FILM 25.3.2008 
373 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aprilamy

    Páry

    Jákýmu páru fandíte?
    Nate a Vanessa
    Nate a Blair
    Nate a Jenny
    Nate a Serena
    Jenny a Eric
    Serena a Dan
    Dan a Vanessa
    Dan a Blair
    Chuck a Vanessa
    Chuck a Blair
    Chuck a Jenny
    Chuck a Serena
    Serena a Gabriel
    Tak co? já jsem teda CHUCK A BLAIR *14*
    *7*
    • adra

      Re: Páry

      chuck a blair *14*
    • Re: Páry

      chuck a blair :) nejlepší *14* *14* pak by mohl bejt nate s jenny :)) *14*
    • sk8.kocka

      Re: Páry

      Jednoznačně Blaire a Chuck...
      Ještě sem pro Nata a Jenny-škoda, že jim to nevyšlo...:(
    • Re: Páry

      Serena a Dan- bez debat.
      Chuck a Blair- nepřichází v úvahu
    • miley1cyrus

      Re: Páry

      no ja fakt ucro
      NATE A BLAIR!!!!!!!!!!!!!!!!!sou to ten nejvic nami par a slusi jim to opravdu spolu ne chucka tomu s blair vubec ne
    • Re: Páry

      Souhlasim se vsemi,kdo si mysli ze by mel byt parr Blair-Chuck a Dan-Serena!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • mishqa

      Re: Páry

      chuck a blair..:D
    • Re: Páry

      _°°°*Dan & Serena*°°_ nejvíc jim to spolu sluší . .:). .jinak ten seriál ZboŽnuju, nejlepší jaký jsem kdy viděla :)
    • xxxverushkaxxx

      Re: Páry

      Chuck a Blair *14*
    • hanullka95159

      Re: Páry

      ♥♥♥Nate a Jenny...hodí se k sobě♥♥♥
    • nicolette093

      Re: Páry

      jednoznačně CHUCK a BLAIR *14* *14* *14* *14*
    • Re: Páry

      omg, jak by mohla bejt Jenny s Ericem když je Eric gay :D
      • sk8.kocka

        Re: Re: Páry

        Ale slušelo by jim to... I když sem spíš pro Jenny a Nata...
      • Re: Re: Páry

        Může se přeorientovat ne *3*
    • escarlate

      Re: Páry

      Chuck & Blair!!! *14* *14*
    • ellis_

      Re: Páry

      miluju pár Serena&Dan *IN LOVE*
    • aprilamy

      Re: Páry

      Ono Nate a Serena taky nejsou vůůůbec špatní *14*
      • avrilie

        Re: Re: Páry

        to teda nejsou,kurník jim by to tak slušelo *15* *1* *14*
        • aprilamy

          Re: Re: Re: Páry

          Jn takhle by to bylo nej Chuck-Blair a Serena-Nate :D
          • avrilie

            Re: Re: Re: Re: Páry

            přesně *1* *15*
          • aprilamy

            Re: Re: Re: Re: Páry

            A Jenny Eric
    • domcus

      Re: Páry

      nejvíc Chuck a Blair!!!!!Pak Dan a Serena ....Nate a Jenny...a kdyby tam byl Aaron tak s Vanessou........
    • avrilie

      Re: Páry

      moc bych si přála aby to vyšlo Natovi a Sereně!!!se k sobě nejwíííc hodí!!!jinak i CHUCK A BLAIR *15* *1*
  • gabi5111

    Naj serial

    http://iserialy.sk/ na tejto stranke je anketa o naj serial zahlasujte za GG *4*
  • gossip girl

    Od chvíle co jsem viděla náhodou jeden díl tohoto seriálu (myslím že to byl 01x9), jsem do toho uplně zažraná, každý den si stahuju nové a nové díly na uloz.to a jsem z toh fakt nadšená. Ten seriál mě děsně baví, samé zápletky, problémy, romantika,... nej je Chuck a Blair, miluju to napětí mezi nimi. Tento seriál mě uplně pohltil, vždy když mám volnou chvíli si ho pustím. *14* *14*
  • gabi5111

    Koniec 3 serie

    Bože toto nieje možné ako to skončilo Serena sa Rozišla s Natom, Chuck sa vyspal s Jenny a pokazil to ešte viac s Blair ( práve v tedy ked hu chcel požiadať o ruku) ešte ktomu ho nakonci postrelili dufam, že aspon vdaka tomu sa dajú dokopy v 4 serii. Potom Dann a Serea budu asi znovu spolu čo je super ale prišla zas Georgina ktorá je ževraj tehotná s Dannom ako to bol najväčší šok pre mna...
    A ešte, že sa bude odohrávať 4 séria v Paríži može to byť super teším sa strašne ako sa to vyvynie len som smutná s toho, že sa Serena a Nate rozišli...
    • adra

      Re: Koniec 3 serie

      No podle toho co vím se asi už S a N nedají dohromady.Alespon ne na začátku 4. serie...=(
    • Re: Koniec 3 serie

      Chápu to správně, že bude i 4. série??? byla bych moc ráda, ten seriál je nejlepší, pořád mě překvapuje. Když si myslim, že už mě nemůže nic překvapit, tak přece...super...
      A kdy tak asi bude na netu, nebo máš nějakou stránku, kde bych se o natáčení nebo o samotném seriále mohla dozvědět víc??? předem díky N
      • gabi5111

        Re: Re: Koniec 3 serie

        No jasne, že bude aj 4 seria všetci maju podpísanú zmluvu... A je to užasný seriál :-) a nie nemám o nich stránku chcela som mať ale ledva stíham tu o PCD ale ked tak na blog.cz ich je vela napr. http://gossip-girl.blog.cz - tato je čisto o Gossip Girl a velmi rada tam chodím vždy tam je niečo zaujímavé http://madly-life.blog.cz/ aj tu na tomto blogu najdeš o Gossip Girl aj ked tam je aj vela iného... www.gilmorky.blog.cz a tu na tejto nájdeš velmi vela noviniek tu sa aspon ja vela dozviem a tiež tam velmi rada chodím... prosto ja ten serial zbožnujem... Velmi rada som mala OC Californiu ale Gossip mám ovela radšej :-)
  • gabi5111

    Postavy

    Pridajte sa do fanklubu postav z GG...
  • pettra2

    ...

    Nějak sem nidko nic nepřidává :-( nenahodáme téma ? jenomže jak co :D
    • veronica.m.

      Re: ...

      jo to mas pravdu .. tedka aspon bude ten 13. dil hurrrrraaaaaaaa *14* *14* *14* *14*
  • terka286

    GossipGirl na Primě

    jak už asi víte,GG bude na Primě. Někteří jsou nadšení,ale mě osobně to docela vadí *7* . Miluju to,jsem na tom závislá a sleduju co to dá,ale předtím o GossipGirl nikdo nevěděl (nebo aspon byla menšina fanoušků) a ted pojedete v tramvaji kde bude sedět partička teen-holek s časopisem a na obálce bude Leighton Meester,Blake Lively nebo Chace Crawford a oni budou křičet: ,,OMG!!!!"*14* ..CO SI O TOM MYSLÍTE VY???
    • Re: GossipGirl na Primě

      a neni to jedno ze jich ted bude vic? v USA to zna kazdej a jak myslis ze se to tam stalo popularni?davali to v televizi,kdyby to byl nakej zahranicni serial co by si stahovali lidi na netu taky by o tom vedelo mnohem min lidi..boze...ale jinak je pravda ze v anglictine je to lepsi
      • kucerka

        Re: Re: GossipGirl na Primě

        ahoj já jsem viděla před chvílí 1 díl a je to BOMBA, ale tenhle seriál znám už dýl ale nějak mě nezaujal pač sem si četla o čem to je ale seriál je mnohem lepší ještě že dává v sobotu pač já mám školu do půl 2 a domůse dostanu ve tři a kyby to bávalo jako každej hozkej film brzo tak to nestíhám *1* *15* *5*
        • kucerka

          Re: Re: Re: GossipGirl na Primě

          těším se na další díly
          ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    • Re: GossipGirl na Primě

      V tom s tebou souhlasím a navíc sem si už na GG zvykla v angličtině takže sem dost zvědavá na dabing jestli to bude dabing jako u stmívání tak to bude děsvbgggggggggggggggggggggg
      • Re: Re: GossipGirl na Primě

        děsný sorry kočka mi přešla po klávesnici *1*
  • kdo s kym

    jaky herci s jakejma hercema chodí ve skutečnosti?????? nebo snad nikdo s nikym???? odpoved pls
    • gabi5111

      Re: kdo s kym

      Blake Lively a Penn Badgley
      Ed Westwick a Jessica Szohr
      toto je všetko čo viem
      • ajulina

        Re: Re: kdo s kym

        Blake a Penn spolu chodi?to je super...doufam ze jim to vydrzi!!! sem ae az ted zacla divat na GG... *4*
        • gabi5111

          Re: Re: Re: kdo s kym

          No hej chodia spolu a už dosť dlho :) a aj ja dufam že im to vydrži tvoria spolu pekný par *4*
          • ajulina

            Re: Re: Re: Re: kdo s kym

            no prave :) uzasny pár! chodili spolu uz pred GG?
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: kdo s kym

              No to je ale nehodi sa mi k Jessice Szohr mohol si aj krajšiu najsť *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: kdo s kym

              jasny!!! *1* ae nekdy je táák sladky.... *1* děvkař... *15*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: kdo s kym

              Hej presne taký grázel *1*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: kdo s kym

              jo..je uplne moc krasny *14*
              a taky se mi libi Chuckovo chovaní *1*
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: kdo s kym

              Aj mne sa páči Nate *4* on je uplne zlatý *14*
            • ajulina

              Re: Re: Re: Re: Re: kdo s kym

              no tak at jim to vydrzi xD
              jo Nate...on je ták krasny :D...
              me by se libilo kdyby byl s Jenny :)
            • gabi5111

              Re: Re: Re: Re: Re: kdo s kym

              Nie až počas natačania začali spolu chodiť *4* ale neviem prečo mne sa viac vo filme hodi Serena k Natovi ako k Dannovi *4*
      • veronica.m.

        Re: Re: kdo s kym

        ne neni!!!! jeste lighton a a takovej jak hral toho co ho pak odvedli ti brachova natovi pritelkine !!!
        • gabi5111

          Re: Re: Re: kdo s kym

          A ano jasne Leighton Meester a Sebastian Stan na nich som uplne zabudla *1* dik za pripomenutie *4*
          • veronica.m.

            Re: Re: Re: Re: kdo s kym

            ok !!! to je vpoho !!!!!!!!
  • sk8.kocka

    C a B

    Hele čatli ste, že B a C se maj rozejít?!?!?!?.... Prej kvůli Jackovi... ale toho vyřešili v posledním dílu 2. serie...já nechci aby se rozešli *9*
    • Re: C a B

      určo budou spolu...když ne, tak to bude o ničem!!
    • gabi5111

      Re: C a B

      Ale oni sa potom zas dajú do kopy určite
  • katush-ka-001

    JEnny

    Nevíte někdo jestli bude ve 4. řadě ještě jenny??
    • Re: JEnny

      Díky díky..už sem se lekla že tam nebude vůbec..mam jí totiž ze všech tam nejradši..x)
    • Re: JEnny

      Jenny bude v 6. díle!! Pak se vrátí v polovině řady!!
    • Re: JEnny

      Jenny by se tam meli objevit, ale nevim v kterem dile :) Mela by byt uplne jina povahove tak jsem zvedava :)
    • Re: JEnny

      Ahoj bude myslím v5 díle(nebo tak nějak) pak zase zmizí a vrátí se v půlce řady

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit