Přejít na výpis diskuzí

Super drbna

FILM 25.3.2008 
373 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • n

    nevíte někdo,kdo hraje scotta?pls *4*
    • gabi5111

      Re: n

      Chris Riggi *4*
  • gg

    ahoj, nevíte někdo, kdy budou dávat 3. sérii i u nás??? *7*
    • Re: gg

      Čus nevíte někdo, jestli se Eva vytratila konečně úplně, už mě tam dosti točila..Diky
    • adra

      Re: gg

      Až ji nadabují ... ale nečekám že to bude brzo=((
    • pettra2

      Re: gg

      Ptala,jsem se už jsednou na jedný stránce a tam mi odpověděli,že asi tak za dva roky nebo za rok,protože jí dávaj v Americe
  • adra

    Gossip girl

    No jako 4. serie se nemůžu dočkat!!! GG upe miluju a nej je Blair,Chuck a Serena.Mám celkem ráda i Gorgie=))
    Ví někdo něco o 4.serii, co ještě není známo?? =DD *14* *14*
    • Re: Gossip girl

      Není to potvrzené, ale Chuck a Blair by se k sobě měli vrátit ve 4.díle 4.série.. snad se to potvrdí :)
    • veronica.m.

      Re: Gossip girl

      joo vi se to ze 1 dil se bude odehravat v parizi kde bude blair s serenou.... a prijede tam chuck s novou pritelkyni a identitou.. jenny se vrati az v listopadu ... asi...
      tak to bude zajimave !! hh *15*
      • adra

        Re: Re: Gossip girl

        tohle zrovna vím, ale snad časem.Jenny mi chybět vůůůůbec nebude=))
  • Nevíte někdo, kdy bude možnost vzhlédnout 5x18 ? Díky moc za odpověď :)
    *3* *7*
    • lola-lol
      dil bude az na zacatku dubna :D
  • Nejlepší seriál,můžu se na něj dívat každej den,prostě pořád:-)))...nemůžu se dočkat nové série,doufám že Chuck a Blair tam spolu budou:-)
  • Clemence Poesy

    Francouzská herečka Clemence Poesy se obejví v několika epizodách Gossip Girl a pravděpodobně bude hrát Chuckovu přítelkyni Evu.
    • adra

      Re: Clemence Poesy

      Prý tam bude jen na pár epizod.Chuck a jiná přítelkyně než Blair?? =DD haha
      • Re: Re: Clemence Poesy

        Prý asi jenom 4 nebo méně, ve 4.epizodě by se Chuck a Blair měli dát dohromady:) přesně.. ty dva k sobě prostě patří !! :)
  • pettra2

    ...

    Taky se moc těším na 4.řadu ... na prima cool opakujou první řadu tak doufám že budou opakovat i druhou,abych si jí nahrála ... a nebo nevíte kde si tu druhou mohu stáhnout v cz ? *1*
    • adra

      Re: ...

      No něco málo je na uloz.to ale jinak si česky musíme počkat na primě cool=))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit