Přejít na výpis diskuzí

Amazing Spider-Man

FILM 17.11.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ...=(..

    já bych hlavně chtěla aby to nebyla pravda a byl 4 a 5 dil este.. a aby v tom hral spidermana Tobey Maguire =) =(... *9* *9*
  • ...=(..

    Koukala sem se dnes do novin a bylo tam napsano o Tobeyovi Maguireovi : Počtvrté si titulního hrdinu nezahraje, kvůli klesajcím tržbám bylo rozhodnuto o restartování celé série.
    Jestli je to pravda a uz nebude hrat ve 4 dile bude to na nic... *16* *16* *16* *9* *9* *9*
  • sarda

    Sorráč lidičky

    hele lidik, vim, ze bych mela psat na Spider Man 1, ale jelikoz by se m tam odpovedi asi nedostalo, pisu sem. Chtela bych vedet, zda nahodou nekdo nevi, kde vlastne ve Spider Manovi 1 hraje Lucy Lawless. Má hrat nejakou Punk Rock Girl a ja jsem se divala no a nikde jsem ji nenasla..... prosim prosim dik za odpoved vseci se tu mejte
  • maikl386

    skoda

    takže sice to nemám potvrzený(osobně)ale na strankach blizardu(virobce warcraft,WOW,...)se psalo že se pry pohadal režisér a producent Spidermana4 a že jeden z nich(už nevim ktery)pude do Warcraft the movie... škoda...jak pro koho
  • Nebude

    *9* *9* *9* Špatná zpráva:na jedné strance bylo že *9* spider-man 4 nebude protože Tobey Maguire(Peter Parker) už nechce hrát je mi to hrozně líto viděl jsem to dnes na Yahoo
  • Re: Věříte

    Má bejt i 5 a 6. Nedávno to bylo v jednom pořadu na rádiu. I Shrek má bejt rozšířen o další díly. *3*
  • Spiderman

    spiderman nezemře a bude i 10 a v 5 bude mít děcko
  • Re: Re: Re: Re: Re: Spider-Man 4

    jiste www.gorilla.cz tak si to tam vse precti *3*
  • Re: pan

    urcite kecaaaaaaaaaaaaaaaaaa *1*
  • Re: Re: Re: Re: Spider-Man 4

    jo a napises mi tu stranku prosimiiiiiiiiiiiiiiiim *4*
  • Re: Re: Re: Spider-Man 4

    zadnej jim carry ani morbius nebo mysterio bude tam nekdo kdo bude mit pod palcem cely mesto a kingpin to asi nebude pac uz hral v daredevilovi takze to bude Hammerhead nebo Kraven the Hunter cetl sem to na strankach kde sjsou novinky k filmum a ted zase prepisujou scenar tak nevim a bude rezirovat raimi a bude tam hrat i Maguire i Dunst
  • Re: pan

    to je blbost bude tam lizard a morbius a mozna karnage
  • Re: Re: Spider-Man 4

    no nekecejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjj
  • jj

    čtyřka bude, ale nebude to režírovat sam raimi. nekupujete asi časopis premiere, že ne? bude to james cameron. režíroval terminatory
  • unik

    pan

    Můj kámoš říkal že tam bude misterio *3*
  • Re: Spider-Man 4

    No nevím čeče ale co vím že tam bude zjevně hrát Jim Carrey záporňáka :) *3*
  • Re: Věříte

    Proč by to tu jinak bylo?
  • lukasekslava

    Věříte

    Věříte, že bude doopravdy spider-man 4?
  • Re: Spider-Man 4

    nevim olé
  • Spider-Man 4

    Spider-man se vrací,a vrátí se taky nepřátelé jako je třeba nový skřet nebo carnage.Co se stane?Umře Spider-man?V kinech v roce 2011. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit