Přejít na výpis diskuzí

Amazing Spider-Man

FILM 17.11.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spiderman

    spiderman nezemře a bude i 10 a v 5 bude mít děcko
  • Spider-Man 4

    Spider-man se vrací,a vrátí se taky nepřátelé jako je třeba nový skřet nebo carnage.Co se stane?Umře Spider-man?V kinech v roce 2011. *3*
    • novakova.kikca

      Re: Spider-Man 4

      nesmí tam umřít :'( protože jestli Spiderman umře tak to ani já nepřežiju ... budu hrozně moc brečet :'( néééééé
    • Re: Spider-Man 4

      No nevím čeče ale co vím že tam bude zjevně hrát Jim Carrey záporňáka :) *3*
      • Re: Re: Spider-Man 4

        no nekecejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjj
        • Re: Re: Re: Spider-Man 4

          zadnej jim carry ani morbius nebo mysterio bude tam nekdo kdo bude mit pod palcem cely mesto a kingpin to asi nebude pac uz hral v daredevilovi takze to bude Hammerhead nebo Kraven the Hunter cetl sem to na strankach kde sjsou novinky k filmum a ted zase prepisujou scenar tak nevim a bude rezirovat raimi a bude tam hrat i Maguire i Dunst
          • Re: Re: Re: Re: Spider-Man 4

            jo a napises mi tu stranku prosimiiiiiiiiiiiiiiiim *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Spider-Man 4

              jiste www.gorilla.cz tak si to tam vse precti *3*
    • Re: Spider-Man 4

      nevim olé
  • kdo??

    Prej tam možná bude hrát filmový Edward, a nebo Zac Efron, ale Zac se na to podle me moc nehodi, i kdyz mozna ze je to ten pravy a Robert Já nevím , ale jsem rozhodne natesena kdo to bude jestli to uz vis tak to rekni vsem v okoli a mozna se to dostane az ke mne, tak ahoj, já *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1*
    • Re: kdo??

      doufam že to nebude ani jeden tobey je proste nej :-)
      • novakova.kikca

        Re: Re: kdo??

        jj Tobey je fakt skvělej já ho tam chci pořát ... nikdo jinej se na to nehodí ... jenom Tobey je ten nejlepší :-**
  • maikl386

    skoda

    takže sice to nemám potvrzený(osobně)ale na strankach blizardu(virobce warcraft,WOW,...)se psalo že se pry pohadal režisér a producent Spidermana4 a že jeden z nich(už nevim ktery)pude do Warcraft the movie... škoda...jak pro koho
  • Co je to za nesmysl?Spider-man 4?Je Amazing Spiderman a tam Tobey nehraje!!!Je to podle toho komixu *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • ten to film ujde až na to že mi to nepřipomíná spider - man ale gorila -man
  • Dobře, znovu. Novej Spider-Man 4 nebude. Bude The Amzing SPider-Man s Andrewem Garfieldem a Emmou Stone. A víte proč? Protože se bude natáčet i mládí Petera tak, jak je i v komixu, s Gwen Stacy. Pokud jste si nevšimli, tak i komiks má takovéhle pokračování, takže asi tak.
  • NA MovieZone.cz jsem našel že spider-man 4 nejspíš bude ,ale budou tam hrat jiní herci. Bude jse jmenovat : The Amazing Spider-man. http://film.moviezone.cz/the-amazing-spider-man
    *1* *2* *1* *2* *1* *2* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *5* *5*
  • Četla jsem dnes na internetu, že bude Spider-Man bude, 5.07.2012 ale v kinech, jestli je to pravda tak tam určitě půjdu.. :) A Tobey Maguire je suprověj je sexy
    *14* *14* *14* *14*
  • The Amazing Spider-Man není čtvrté pokračování Spider-Man 3.Je ti sice Spidi ale jiná verze a ja si osobně myslím že není špatný mít víc verzi jednoho filmu protože si ho može oblíbené víc lidí ale v jiných verších.Ja si myslím že nový Spidi je lepší protože Gwen se zamiluje do Petera a ne do Spidiho a hrají tam hezčí herci protože původní Spider-Man je :-S.Ale Andrew Garfield je neskutečně sexy a s Emou Stoun jim to spolu sluší.Ano děj je sice jiný ale co na tom upoutá to mladší diváky(puberťáky a hlavně holky).Ja si myslím že to s původním Spider-Manem nemůžeme vůbec srovnávat a kdo si o tom chce pokecat tak tady má moje tel. číslo:736 153 174.:-*Dík za pozornost a těším se na ohlasy a kritiky.
    • kikina888
      jo souhlasim je to jina verze z jinymi herci *3*
      • Verze podle marveláckeho komiksu ,,spider-man" :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit