Přejít na výpis diskuzí

Amazing Spider-Man

FILM 17.11.2008 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NA MovieZone.cz jsem našel že spider-man 4 nejspíš bude ,ale budou tam hrat jiní herci. Bude jse jmenovat : The Amazing Spider-man. http://film.moviezone.cz/the-amazing-spider-man
    *1* *2* *1* *2* *1* *2* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *5* *5*
  • kdo??

    Prej tam možná bude hrát filmový Edward, a nebo Zac Efron, ale Zac se na to podle me moc nehodi, i kdyz mozna ze je to ten pravy a Robert Já nevím , ale jsem rozhodne natesena kdo to bude jestli to uz vis tak to rekni vsem v okoli a mozna se to dostane az ke mne, tak ahoj, já *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1*
    • Re: kdo??

      doufam že to nebude ani jeden tobey je proste nej :-)
      • novakova.kikca

        Re: Re: kdo??

        jj Tobey je fakt skvělej já ho tam chci pořát ... nikdo jinej se na to nehodí ... jenom Tobey je ten nejlepší :-**
  • ...=(..

    Koukala sem se dnes do novin a bylo tam napsano o Tobeyovi Maguireovi : Počtvrté si titulního hrdinu nezahraje, kvůli klesajcím tržbám bylo rozhodnuto o restartování celé série.
    Jestli je to pravda a uz nebude hrat ve 4 dile bude to na nic... *16* *16* *16* *9* *9* *9*
    • novakova.kikca

      Re: ...=(..

      no jako to nééé :( ... musí tam hrát on je nej :)
    • Re: ...=(..

      já bych hlavně chtěla aby to nebyla pravda a byl 4 a 5 dil este.. a aby v tom hral spidermana Tobey Maguire =) =(... *9* *9*
  • sarda

    Sorráč lidičky

    hele lidik, vim, ze bych mela psat na Spider Man 1, ale jelikoz by se m tam odpovedi asi nedostalo, pisu sem. Chtela bych vedet, zda nahodou nekdo nevi, kde vlastne ve Spider Manovi 1 hraje Lucy Lawless. Má hrat nejakou Punk Rock Girl a ja jsem se divala no a nikde jsem ji nenasla..... prosim prosim dik za odpoved vseci se tu mejte
    • katy.k

      Re: Sorráč lidičky

      Jo Lucy tam hraje ale asi tak 4 vteřiny...!
  • maikl386

    skoda

    takže sice to nemám potvrzený(osobně)ale na strankach blizardu(virobce warcraft,WOW,...)se psalo že se pry pohadal režisér a producent Spidermana4 a že jeden z nich(už nevim ktery)pude do Warcraft the movie... škoda...jak pro koho
  • Nebude

    *9* *9* *9* Špatná zpráva:na jedné strance bylo že *9* spider-man 4 nebude protože Tobey Maguire(Peter Parker) už nechce hrát je mi to hrozně líto viděl jsem to dnes na Yahoo
  • Spiderman

    spiderman nezemře a bude i 10 a v 5 bude mít děcko
  • jj

    čtyřka bude, ale nebude to režírovat sam raimi. nekupujete asi časopis premiere, že ne? bude to james cameron. režíroval terminatory
  • unik

    pan

    Můj kámoš říkal že tam bude misterio *3*
    • Re: pan

      urcite kecaaaaaaaaaaaaaaaaaa *1*
    • Re: pan

      to je blbost bude tam lizard a morbius a mozna karnage
  • lukasekslava

    Věříte

    Věříte, že bude doopravdy spider-man 4?
    • Re: Věříte

      Má bejt i 5 a 6. Nedávno to bylo v jednom pořadu na rádiu. I Shrek má bejt rozšířen o další díly. *3*
    • Re: Věříte

      Proč by to tu jinak bylo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit