Přejít na výpis diskuzí

Simpsonovi

FILM 4.3.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • antidicaprio

    pls

    ahoj nevíte prosím kde bych mohla skouknout celé díly ,česky a zadara ? taky abych je nemusela stahovat????předem díky *3*
    • Re: pls

      Třeba na serials4you.cz...nebo futusim.unas.cz
    • kobraghost

      Re: pls

      Simpsonovi ted dávají na prima cool celé od začátku a o víkendu na čt2 nové díly.
  • ...???

    Ahojky nevite jak se menuje ten dil jak tam marge urizne homerovi prst *7* *7* videla sem ten dil jenom jednou a zapomnela sem jak se menuje *1*
  • 22kristyl

    best:**

    Simpsnovi úpe nejky :ODDDD :O* *14* *1*
  • unik

    Pardon

    Prominte napsal jsem ve slově jmenuju u místo e *3*
  • unik

    Bart a Líza

    Neví někdo z vás jak se jmenuju díl ve kterém dostanou Bart Líza superschopnosti a budou bojovat proti komiksákovi *7*
  • katuska162

    Inzerát

    Ahojky!! Nevim jestli jsou povolené reklamy, ale chtěla bych vám nabídnout výmenů mích plakátů za ty vaše nebo cokoliv jinýho... mám všechno možný Lady gagu, miley, jonas brothers, linkin park, rybičky48, ben barnes, stmívání, harry potter a spoustu dalších. Jsou hlavně z brava top dívky popkornu a tak...dyštak se ozvěte na kashenka162@email.cz nebo na icq 388-928-958 děkuju papapa Kačenka
    *3*
  • ewalongoria

    vim a povim

    ahoj znám fakt skvělou stránku aje tam všechno,všechny oblíbené díly simpsonů od 1.serie po 19.serii sou tam upa všechny díly a určo mrkněte a najdete tam taky svoje oblíbené serialy tím sem jistá
    www.iserialy.sk
    hezkou zbavu *3* *15*
  • qualana

    Bártova hláška

    Ve které epizodě je Bártova hláška: Už nikdy nebudu zvracet, když se mi nechce...? Hledala jsem to na různých stránkách, ale nikde to nebylo správně. Thanx *5*
  • Yankovic

    Jak se jmenuje díl ve kterém je Weird Al Yankovic?dík *3*
  • kdo to je?

    ahoj pls nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje ten chlápek ze simpsnů, co pořád pije pivo *7* *7* ??? pomůže mi někdo?
    • dobik

      Re: kdo to je?

      jo kabrnak Bárny to je jasny jak jezdil i s pluhem a Homerem
    • zvonda

      Re: kdo to je?

      Myslím že "Barny" nevim jak se to píše...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit