Přejít na výpis diskuzí

Simpsonovi

FILM 4.3.2007 
89 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • carol7.1

    Jak?

    Jak se jmenuje ten díl,jak se Homer přidá k té skupině ,jak ho budou chtít vyhodit a zjístí,že je ten nejvyšší vůdce nebo jak to bylo.
    • carol7.1

      Re: Jak?

      Jo a na začátku Leny a Carl nebudou mít čas a on chce zjistit proč.
      • Re: Re: Jak?

        homer veliky :)
  • klariss

    Online zdarma seriály

    Koukněte se na http://serials4you.cz/ tam jsou všechny díly Simpsnů a jsou ve velmi dobré kvalitě teda až na nějaké vyjímky :)) *1*
  • 22kristyl

    I love Simpsonovi :)

    <3
  • dormeo

    Simpsonovi

    nevíte kde se daj stáhnout simpsonovi jesli to někdo ví tak mi to pls řekněte *4* *4* *4*
    • že by uloz.to
  • Od kolébky přes adolescenci...

    Tak Simpsonovi mě provází už od útlého dětství, tehdy jsem se pro to nemohla nabažit díky těm absurdnostem, vtipům a opravdu originálním hláškám. Říkala jsem si, že teď mě to baví, ale brzo vyrostu a nebude... ale opak je pravdou; s potěšením můžu říct, že je v tom i trochu jiný důvod. A to především ten, že v těch dílech vidím čím dál častěji naši realitu! Opravdu si nenechte ujít díl To surveil with love (21x20), je to velmi výstižné!

    Takže moc děkuji, přesně na tyhle díly jsem čekala. :)
  • Hláška

    Ahojky.Nevíte někdo, z kterého dílu je tahle hláška?
    Učitelka: "Chystáš si Barte nějaký pokus? Určitě víš, co vznikne sloučením kyseliny a zásady.."
    Bart: "Jó, nějaký svinstvo!"
    ŘACH!!!
    Bart: "Pardón."

    Děkuji.
    • Re: Hláška

      myslim že je to 01x02 -maly genius
  • 19x09

    Ahoj chci se zeptat jestli nekdo nevi jak se jmenuje pisnicka ktera hraje v simpsonových 19x09 kdyz homer pada z mostu??
  • simpsonovi

    Nevíte někdo v jakym díle byl zpěvák Juanes?
  • dobik

    ottoman?

    hele nemáte nekdo naky obrazky ottomana (toho autobusoviho řidice v simpsonech)a nebo aspon kdo ho dabuje nebo tak napiste čau....joo cau jito jak to jezdi jak to slape chlape *3*
  • jita84

    jita

    simsnovi jsou nejlepsi serial *3* *15*
    • kajuska4

      Re: jita

      přesně *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit