Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ._misha_.

    ...

    nO 2 bude na 100% píšOu tO všude....xD
  • Camp rocK

    Heh Camp Rock je super *4* akorát jako by někde mohly napsat o cem to bude *15* ...A kdy se to obevi v CR *15* ... Heh Jonas Brothers sou super a Nick ma strasne peknej hlas *15* ... A sou i pekny *15* ... Ale rekla bych ze asi nehezci je Nick... *15* .. x)
    • brunettgirl

      Re: Camp rocK

      já to napsala vzkaz pod tebou *9* *15* *15* *15*
  • te.res.ka

    Jasně že JOE!

    Já nechápu co všichni máte s tim že nick je nejhezčí!Prostě je nejlepší JOE no nick je taky straaaašně boží a krásně zpívá ale Joe je 100%ní a nick 99,5%ní *14* *14* a kevin?ten mě nebere! *8* *4* *4* *4* *4* *1* *1* *1* *3* ale Jonas Brothers jsou nejlepší a camp rock je taky boží film už se moc těším na dvojku kde bude hrát i frankie jupíííííííííí *14* *3* *3* *3* *14* *1*
    • lissi117

      Re: Jasně že JOE!

      přesně!!! Joe je nejlepší, Nick taky není špatnej a Kevin mě nebere!
    • Re: Jasně že JOE!

      mno jasně!!! JOE JE NÉÉÉJ!!! milujuu hooo!!! *14* *14* *14* *8* ja chcu bejt v camp rocku 2 misto demi *1* ale fakt!!!! joe mtm!!! a moooc
      • nikolka...

        Re: Re: Jasně že JOE!

        hmmm jinak v poho??? *7* *10* *4* *9*
    • sheltie007

      Re: Jasně že JOE!

      Já souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mattie

    MP3 download

    mp3 ewa farna a jan bendig
    http://www.mojemp3.sk/mp3/8 0905
  • 30.04.1998

    premiéra

    tak už je to jistý!! 18.9.2010 bude na DC premiéra!!! omg už se nemůžu dočkat!! ještě dneska a nebo někdy pozdějš si objednam dvd ale i tak už mi uplně buší srdce!! mox se na to těším bude to super! *14* *15* *1* *3* *14*
    • Re: premiéra

      JJ ja se taky tesim a jestly to neuvidim tak se zabiju a viděli jste tuhle pisnick u??je husta dam sem odkaz http://www.youtube.com/watch?v=voK-LlCj8u4 *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Camp rock 2

    Chtěla bych se zeptat jestli Camp rock 2 půjde do kin ?? PROSÍM ODPOVĚZTE
    • Re: Camp rock 2

      nie, Camp Rock 2 je ako aj jednotka televízny film...
      v kine bol odpremiérovaný len predvčerom v LA, ale to bol posledný dátum kinopremiéry...
      • Re: Re: Camp rock 2

        film ma jit do kin v září.
        • Re: Re: Re: Camp rock 2

          film nemá jít do kin vůbec....
      • Re: Re: Camp rock 2

        film ma jit do kin v září.
  • Camp Rock 2

    Camp Rock 2,jde 18.9.2010 na DISNEY CHANNELU v 10:00 hodin,tak se nezapomeňte dívat. *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Camp Rock 2

      jo jo *3* *1* *1* *1* *1* *4* *15* *15* *4* *4* *14* *3* *3* *14* *14*
  • jacicek

    hezke

    je to o hudbě a to se mi líbi jsem ráda že to někdo vimislel
    *3* *4* *14* *14* *4* *1*
  • Fakt hezký ale Camp star byli lepší.Po pravdě.Mně se líbila ta písnička od Camp staru.Nedivím se že vyhráli.A hrozně jsem měla nervy na Mitchie.To je jako kdyby si vyměnila roli s herečkou Meaghan Jette Martin[Tess].Namyšlená kráva.Všechno muselo být podle ní,a všichni jí dělali křoví.Takový filmy fakt nemusím.Proto se mi víc líbí jednička
  • Tenhle s ten film sem viděla už 3krát a musím říct že je to krásné.
    Ale je mi hrozně líto že to takhle dopadne.
    Znáte ten pocit jak bys třeba ňákého člověka přetrhl?
    Já ten pocit měla když jsem se dozvěděla že ten blbeček potplatil ty diváky aby hlasovyly pro ně.
    Camp Rock byl lepší a já to vím úplně jasně,já bych se podplatit nedala a byla bych spravedlivá.
    Hlasovala bych pro toho kdo by byl lepší.
    :DDDDDD *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit