Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brunettgirl

    ccaammpprroocckk22

    já vim o čem to bude *15* demi lovato (mitchie) četla v novinách o milostných aférkách joeho(shine)a na táboře si bude mitchie myslet*7* že má být další v jeho seznamu...a možná se políběj *3*
    • Re: ccaammpprroocckk22

      ahoj nevíte kdy to budou davat v kinech a v televizi myslím jako 1 a 2 comp rock *3*
      • Re: Re: ccaammpprroocckk22

        jo camp rock2 bude 25.8 2009 už se těším *4*
        • Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

          a nevis jesly bude i v kine ?? *7* *7*
        • Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

          myslíš asi 25.8 2010 ne?:D:D *1* *1* ale jinak dík upe oží film tohleto *14* *3*
        • Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

          jo a jak to viš nevimislis si nahodou z eby to natocily za dva měsice ses trichu potouchla neeee *16*
          • Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

            je to možný...točil se jen měsíc *3* *5*
          • Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

            Ale to už se točí dlouho,víš?
            • mikinka

              Re: Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

              nen začalos e to točit v září, prootže Jonásci měli tour! tak ajk by to asi zvládali. Takže ten datum je blbost! Bude to až příští rok!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: ccaammpprroocckk22

              Camp rock se začíná točit až ke konci léta víš,JB totiž mají turné. tady si o tom můžeš přečíst
              Jonas Brothers a Demi Lovato jsou v čele zpět Camp Rocku, ale pokračování loňského top-hodnocovaného kabelového vysílání bude zahrnovat nového režiséra a spisovatele, nemluvě o pozemku, které si propůjčí od Sheakspeara.


              'Camp Rock 2 The Final Jam' se začne natáčet letos v létě a výroba by měla být dokončena v příštím roce na Disney Channel. Příběh začíná tak, že Lovato a Kevin, Nick a Joe Jonas se vrací co Camp Rocku, kde zjistí že někteří studenti a instruktoři byli vyhozeni od nedalekého rivalského kempu 'Camp Star'.


              Další významné postavy ve filmu zůstavají, jako je například Meaghan Jette Martin, Maria Canals-Barrera a Alyson Stoner. Dočkáme se i okamžiku 'Romeo a Julie' kdy Nate (Nick Jonas) se zamiluje do Dany (Bridges), která je ale dcera vlastníka rivalského kempu 'Camp Star'.


              No, vedení bude vyměněné za autory scénáře například Hannah Montana: The Movie, Jump In a další, nová jména vám možná nic neřeknou ale dám je sem: Matthew Diamond, Dan Berendsen, Karin Gist, Regina Hicks, Julie Brown a Paul Brown.


              Původní Camp Rock přilákal nad 146 miliónu diváků, ve 160ti zemích a 30ti jazyků. Stal se tak obrovským hitem kromě Disney Channel hitu 'High School Musical' který uvádí 225 miliónu po celém světě. A ještě jedna malá informace, Camp Rock Soundtrack získal několik platinových a zlatých desek v USA a dalších osmi zemích.
    • Re: ccaammpprroocckk22

      ONI SE TAM POLIBI A TEN KEVIN TAKY BUDE CHODIT S MARGARET ONI SE TAKY POLIBI V CAMP ROCKU2 *3*
    • Re: ccaammpprroocckk22

      Ahoj a nevis kdy bude camp rock 2 u nas v kinech
  • camp rock je nejky filmík

    Camp rock je nejlepší hudební filmik ,který znám......a nejlepší na to je ,že tam hrajou jonas brothers...protože já nicka úplně lavuju joe je taky hezu ,ale na nika nemá a kevin ten už se mi nelíbí,ale o to nejde prostě camp rock je nej nej nej nej filmik co znám....:-)!!! *1* *1*
    • jessica_k

      Re: camp rock je nejky filmík

      juj tak to si tech filmu moc nevidla... *9*
  • premiéra

    Premiéra filmu Camp Rock 2 Velký kocert
    bude 18.9.2010 v 10:00 na Disney Channel.
  • camp rock 2

    camp rock 2 ma premijeru 6.6.09 v londyne tak kdo vy kdy to bude u nas
  • nikolka...

    camp rock 2

    bude někdy camp rock 2 v tv či v kině???? *7* dík za odpověd *15*
    • monass

      Re: camp rock 2

      podle me bude v kine
      • terkamalinka

        Re: Re: camp rock 2

        Myslíte že v kině ? Já myslím že v kině nebude protože pokud vím tak Camp rock 1 taky nebyl v kině. I když si myslím že v kině nebude tak bych si to určitě přála víc než kdyby to bylo v televizi protože v kině je to prostě lepší. No ale hozně se těším až to prostě bude.
    • kikines

      Re: camp rock 2

      To se ještě neví, ale měl by být v kině nebo v televizi, ale spíš v kině
  • Cam rock

    Camp rock se teprve natáčí a bude prej v kine na jaře příštího roku..Četla jsem to v popcornu
    • Re: Cam rock

      tomu co se píše v českých časákách nemůžeš věřit
      • mikinka

        Re: Re: Cam rock

        jo přesně. nejvíc mě štvou ajk je pomlouvaj! Nejvíc mě dostalo, oni chtěj psát bulvár. Napíšou ajko že se kevča vytahuje před Danielle a daj tam foto Joa. No nejdřív ať si o nich něco přečtou, aspoň kdo ej kdo a pak ať něco říkaj. to ěm dostala, já ěmla výtlem. :D *1* *1*
  • vanes

    Trailer k filmu

    na úplně nový Trailer k filmu Camp Rock 2 :The Final Jam se jukněte tady http://www.youtube.com/watch?v=zSEK gvSIUHA
    je upravdu úžasný už se těším na film a po shlédnutí komu se to líbit nebude tak prosím nenadávejte ju ? děkuji *4*
    • Re: Trailer k filmu

      Já nechci nadáwat ae nejte to... Prostě to nefaká....
  • PREMIÉRA NA DC

    TAKŽE, ABY TADY NEVZNIKALY SPORY!! CAMP ROCK 2: VELKÝ KONCERT MÁ PREMIÉRU 18. ZÁŘÍ NA DISNEY CHANNEL ČESKO!!! *15* PREMIÉRA V USA 3.ZÁŘÍ. Takže bomba!! Néé???
    • Re: PREMIÉRA NA DC

      Víš to určitě protože na českým Dysney Chanellu neříkaly kdy bude u nás premiéra
    • verik93

      Re: PREMIÉRA NA DC

      jo super =) se nemuzu dockat =)=) ja ho tak zboznuju ten CR <3
  • Camp Rock 2: The Final Ja,

    ja vam reknu jak to skonci :D na Camp wars vyhra Camp Star a rockeri z camp Rock, jsou smutni. pak se Shane s Mitchie bavi, ze to ale neznamena, ze skoncili a pak se i polibi !!!!!! pak pri taboraku spivaji song "This Is Our Song" (dejte si to do youtube) a ke konci pisnicky zopar taborniky z Camp Star jako napriklad Tess nebo Dana, pridou na clunech, a reknou, ze uz s tou soutezi nechteji mit nic spolecneho a ze by radi pristi rok jeli do Camp Rock... dospivaju "This Is Our Song" a zacnou titulky, ke ktrerym bezi vide s nepodarenou scene "Camp Rock Conselours", ktorou pozdeji radeji skratili, protoze Demi kvuli smichu, nemohla tu scenu dotocit :D

    pro ty, co neveri, ale taky pro ty co veri, vam posilam odkaz na stzahnuti anglicke verze Camp Rock 2: The Final jam... opravdu to funguje jenom si musite taky stahnou QuickTime Player protoze video je ve formatu m4v... zeptejte se na cokoli z filmu a ja vam to odpovim :)

    Camp Rock 2: The Final Jam:
    jeden odkaz, format m4v, bez menu, anglicky dabing: http://teamdd365.com/forum/showthre ad.php?3476-Camp-Rock-2-The-Final-J am-.m4v-ONE-LINK&p=43527#post43527
    12 odkazu, DVD format, s menu, anglicky, spanielsky, francouzsky dabing: http://teamdd365.com/forum/showthre ad.php?3361-Camp-Rock-2-The-Final-J am-(Full-DVD-w-menu-etc)
    • vanes

      Re: Camp Rock 2: The Final Ja,

      sice dobrý jenže kdo na tý stránce není zaregistrovaný,tak už se zaregistrovat nemůže...já tam jsem...a vím to...takže tohle celkem pro někoho na nic...
    • mileycyrus2111

      Re: Camp Rock 2: The Final Ja,

      ???Dáš mi na to odkaz???sice jsem to viděla ale dobrý...:) *8* *8* *8* *8* *1* *1* *1* *1* *3* *3*
      • Re: Re: Camp Rock 2: The Final Ja,

        jestli sis nevsimla, tak odkaz sem pridal u k tomu presolemu prispevku.. a pak.. jestli ses vazne kamoska Demi, tak dej nejaky dukaz... foto, video a pak ti uverim... vis, je tezke uverit necemu co se zda neuveritelne a bez dukazu... takze, posli neco a uverim.. cus :)
  • Camp rock 2 na primě

    Camp rock 2 bude na primě 25.9. od 13:50.
    • luida

      Re: Camp rock 2 na primě

      To jo, ale co napsali na Seznamu jako obsah je teda síla!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit