Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • !!!

    No i když budou dávat na primě Hrdinové tak je mnohem lepší koukat na útěk z vězení je to tiž lepší a napínavější a ty HERCI jsou mnohem hezčííííííí !!!!!!!!!!§
    • Re: !!!

      no tak to mas uplnou pravdu!!!ty hrdinove jsou takoví nic moc! *1* *15* *1* *1*
    • Re: !!!

      Jj, PB prostě vítězí na plné čáře. *3* *4*
  • SUPER + HLASUJTE!!!

    Jj Prison Break je uplně nejlepší seriál *14* nejen že to je napínavý a skvěle vymyšlený obsahově ale sou tam i skvělý herci takže je fakt an co se koukat *14* *14* a hlasujte pro něj pls http://www.souboj-serialu.cz/hlasovani.php
  • 3.rada

    Na Nove ted davaji jen 2.radu ktera ma 22.dilu a pristi rok budou davat 3.radu ktera ma 13.dilu ale dalsi se nataceji, bude i 4.rada...a reknu vam videla sem uz treti radu a je uplne husta..je to mazec
    • Re: 3.rada

      ahoj Niki,kdyz si videla treti radu PB mohla bys mi aspon rict jestli Fernando umre?jinak se chci nechat prekvapit...... *1*
      • Re: Re: 3.rada

        Radulle: Fernando neumre ale na konci bude v Sone.. *1*
  • Kam zmizel??

    Newite nekdo na kolikatym miste je utek???nejak zmizel kdyz byl na 5.miste ne??
    • Re: Kam zmizel??

      útěk je teď 142.
  • DOTAZY

    Čaauu fanoušci. Nevíte, kde by se na netu dala objednat první série a druhá? A nevíte, jestli to je stejně nadabovaný, jako když to dávaly v televizi? DÍK!! A slyšela jsem, že někdy teď na jaře začne třetí série, takže mánie bude zpátky :D A tím to nekončí, točí se i čtvrtá ;) *4*
    • ivetka936

      Re: DOTAZY

      4. už dávno je
  • super

    serial je to super..a taky kdyz sem videla jeden dil,musela sem si pustit dalsi,ale ted jsem ve treti rade a je to na pytel,protoze musim cekat az to prelozej
  • Portorikinech

    dámy ja nevim jak vam,ale me se nejvic libi ten Michaelův spoluvezeň! *5* *14* *3*
    • Re: Portorikinech

      to musim souhlasit... Fernando je dokonalej... Tedy pokud tady nebylo myšleno, žže se ti líbil Patoshik ...=D
    • Re: Portorikinech

      No ten spolu vězen neni tak špatnej,ale mě se stejně nejvíc líbí Scofield(Miller)no je to tvoje věc kdo se ti líbí *1* *1*
    • Re: Portorikinech

      me se teda spoluvezen nelibi
  • pb

    nic jiného než BOŽSKÝ!! *14* *14*
  • Konečně

    Konecne na osmem miste..hlavne furt KLIKAT!!!nechcete to tady nejak rozjet???nejakej je tu nuda *9*
  • ahojky

    ahojky holky,nevim,jestli sem nemocna,ale miluju ctvrtky,protoze davaj Utek z vezeni *15* ,jeste nikdy sem se do zadnyho serialu takhle nezblaznila,doufam,ze nejsem sama! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit