Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KONECNE SKVELY SERIAL

    DNES SE JDU DIVAT NA 10. A 11.DIL TRETI RADY.JE TO FAKT DROGA,DENNE SE DIVAM,JESTLI SE STAHUJI DALSI DILY.JDE TO POMALU.DRIVE SE MI LIBIL SERIAL 24 HODIN A ZTRACENI,ALE NA UTEK NEMAJI ANI NAHODOU.TAK UZ JDU KOUKAT.ZAVIDITE?NEDIVIM SE VAM.AHOJ!!! *1* *14* *3*
    • Re: KONECNE SKVELY SERIAL

      Přesně tak, nejdřív jsem žrala 24, pak Lost a teď Prison Break s vynikajícím Wentworthem Millerem:-)
  • in lovee..peace..

    Wentworth Miller je kraasny *14* jinak supeer serialek *3* prosim,kuknete se na muj profil www.lide.cz/barbora.grunova a dejte znamecku...kuju *14*
  • chjo

    škoda že už je konec,ale bratr říkal že v květnu nebo kdy mám být pokračování takže snad je to pravda!! už se těšíím
  • Prison break

    Já se čumim na Prison Break každej den.Pořád stahuju a stahuju!Doporučuju!! *1*
    • Re: Prison break

      PRISON bREAK JE BEST !!!!! SUPER SERIÁLEK MILUJU HO .... *3* *1*
  • pb

    zdar lidi...fandové jak znáte navšivujte www.prison-break.cz..navíšc teď probíhá festival fantazie,kde také uvedou hlavně prison break.........takže navštivujte navštivujte..je to tam sjuper:),ale mnohem lešpí P *14* R *14* I *14* S *14* O *14* N *14* B *14* R *14* E *14* A *14* K *14*
  • milujem ho

    milujem celý prison break je to najpremakanejší film na svete a sú v ňom špičkový herci *14* milujem ich
  • Kde??....

    Plisky kde stahujete noví dily i tretí serie uteku z vezeni???pisnete prosim!!!ja zadnou stranku nemuzu sehnat!plis díky mooooc!! :o) *3* *15*
  • kupa smrdutych sracek nic vic

    sracka sracka sracka sracka sracka a nic nezjen ta velka smradlava kupa sracek *15*
    • Re: kupa smrdutych sracek nic vic

      Asi pocházejí od vás že Plynař?! Mimochodem to jméno je vlastní, nebo trefná přezdívka?
      A ještě dotaz: ty to tak žereš, že víš, že je to kupa sraček?
      Jinak seriál je naprosto super, moc se jim povedl jak obsahově, tak hereckým obsazením. *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit