Přejít na výpis diskuzí

Pravá krev

FILM 10.2.2009 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Knížky vs. seriál

    Podle mě se teda knížky a seriál nedají srovnávat. Každý je na naprosto jiný úrovni. Mě osobně se třeba víc líbí seriál, ale je to jen můj názor. Seriál se mi zdá tak nějak propracovanější a zaměřuje se na všechny, každá postava má svůj vlastní děj, ale v knížce je to celé psané z pohledu Sookie.
  • your-darling

    -....

    Ona je i kniha??
    Mrtví do soumraku...jde to někde sehnat na netu??
  • your-darling

    kde??

    Ahoj..kde jsou díly ke shlédnutí nebo ke stažení...zkoušela sem ulozto.cz ale tam toho moc není..
    předem dík za odpověď... *3*
    • n-abby-sciu

      Re: kde??

      Na uloz.to jsou díly z obou sérií, nevím pod čím jsi to hledala, ale když zadáš true blood, nalezneš tam 1. i 2. sérii ke stažení.
      Online je to třeba na serialy.sleduj.org.
  • TB is best

    best best best uz mam zhlédlé i 2 serii nemozu se dockat na 3. tak napínavě to skončilo ...
    hej nejvic se me líbilo jak se sookie zdál sen jak je s ericem v posteli pak jak se líbali ( po scéně jak uhořel ericův stvořitel) tak to bylo fakt super .... sookie se totiš napila ericové krvi a zdají se jí erotické sny s ním ... :D nemám nic proti billovi oba su boží jen eric je hezčí :D
    poslední díl 2 serie skončí tam divně že se nemožu dočkat jak tam billa nekdo unese ..... jéééé ať už je léto
    jo a taky je báječné že se Anna Paquin (sookie) zasnoubila s Stephen Moyer .... super ....
    • Re: TB is best

      Jj. Eric má prostě něco do sebe *14*
  • jessica_k

    TRUE BLOOD

    mám ten serial hroozně ráda a asi umřu než bude 3.serie..taak dlouho.nevite přesné datum ??ja jenom vím že to bude v létě...a jestě když to skonči tak jak to skončilo *9* *9* kterej (prej upir) to BILLOVI udelal *7* *7* .....a jestě super serialy jsou Vampire diaries a moonlight) *14* *14* doporučuji...,ale true blood is best..!! *14*
    • Re: TRUE BLOOD

      Údajně to má být na HBO 13. června..... Na netu už 14. *1*
  • názor

    seriál s tak škaredejma hercema a herečkama jsem ještě neviděla, hl. hrdinka s dírou v zubech působi značně komicky:-DDD *1* *15*
    • Re: názor

      jj, souhla a navíc je všechno na jedno brdo, opičí se po L.J.Smith a jejích Upířích denících ty vyšli ještě před Twilight a touhle ptákovinou *9*
      • blond.girl.third

        Re: Re: názor

        já se k vám takypřipojim ... je to p**ovina .. vampire diaries miluju tam jsou krásní herci kterí mají osobnost a je to originální ale tahle ptákovina mi nestzojí za to mrhat časem *5* *5*
  • lidus5

    Knihy

    Ještě dotaz: Kolik dílů knih už u nás vyšlo? A nejsou někde je stažení na naetu? A jak se jednotlivé díly jmenují? díky! Po dnešním 8 dílu žeru Erika *14*
    • Re: Knihy

      tez... ale Eric je uplne k sezrani od zacatku 2 serie *14*
    • n-abby-sciu

      Re: Knihy

      K dostání jsou u nás zatím 2 díly - Mrtví do soumraku a Upíři v Dallasu. Jak jsem už psala níže, 3. díl Club dead a 4. díl Dead to the World u nás vyjdou na jaře roku 2010. *3*
      • lidus5

        Re: Re: Knihy

        Díky!
  • lidus5

    Eric

    Ahojte, jsem u 7 dílu 2 sezóny, a hledala jsem fotky... A dotaz: Sookie bude mít něco s Erikem? ... A co Bill? Jinak seriál žeru, je fakt geniální, musím sehnat i knihy *14* ....
  • n-abby-sciu

    3. i 4. díl bude...

    Po přečtení pár znepokojivých příspěvků v diskusi na jedné stránce *4* , ve kterých se spekulovalo, že Baronet nemá v úmyslu vydávat další knihy mi to nedalo a musela jsem do Baronetu napsat.
    Naštěstí pro všechny čtenáře se můžeme těšit na 3. i 4. díl... a to na jaře roku 2010. *15*
    • kajinek011

      Re: 3. i 4. díl bude...

      jé, tak brzo?... *15* *15* *15*
  • n-abby-sciu

    Upíři v Dallasu

    Tak už mám přečtenou 2. knížku... Je skvělá! Vřele všem doporučuji. *3*
    PS fanynkám: Charlaine nám dopřála více scén s Ericem. *1* *15*
    • elen1357

      Re: Upíři v Dallasu

      oplati sa kupovat si knihy? ci je to take iste ako serial?
      • n-abby-sciu

        Re: Re: Upíři v Dallasu

        Seriál se od knih poměrně liší (hlavně 2. série). Knihy se tak nezaměřují na vedlejší postavy (jsou psané z pohledu Sookie), avšak seriál si už prostě čaruje svoje. *4* Já koupi nelituji, myslím, že 200,- není nijaká zvláště velká suma a pokud se ti líbil seriál, knihy se ti budou líbit ještě víc. *3*
        Tedy dle mého názoru. *3*
    • Re: Upíři v Dallasu

      tak to ja jsem jeste dost pozadu,jeste jsem ji ani nekoupila,ted mam rozectene neco jine,takze hned potom to mam v planu:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit