Přejít na výpis diskuzí

Pravá krev

FILM 10.2.2009 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • názor

    seriál s tak škaredejma hercema a herečkama jsem ještě neviděla, hl. hrdinka s dírou v zubech působi značně komicky:-DDD *1* *15*
    • Re: názor

      jj, souhla a navíc je všechno na jedno brdo, opičí se po L.J.Smith a jejích Upířích denících ty vyšli ještě před Twilight a touhle ptákovinou *9*
      • blond.girl.third

        Re: Re: názor

        já se k vám takypřipojim ... je to p**ovina .. vampire diaries miluju tam jsou krásní herci kterí mají osobnost a je to originální ale tahle ptákovina mi nestzojí za to mrhat časem *5* *5*
  • werma

    VD a TB

    presne tak neda se to srovnavat na VD koukam uz hodne dlouho na TB asi 14dni a mam vsechno dokoukany a uz se tesim na 4.serii(musime si jeste pockat az do 26.cervna :()ale spet k tematu jako jasny je tam sex ale vezmete si to z jinyho uhlu oba seriali mam hodne rada.VD maj hodne spolecnyho jako ostatni romanky s upirem a clovekem:proste tam maj hodne vyhod a skoro vzdy to dopadne dobre treba upiri muzou na slunce daj si tam sotva pusu proste vse dokonale.TB:normalni zivot v nejakym malim meste nikdo neni moc bohatej svet vi o upirech plno lidi i monster umre jetam normalni sex(ve VD snad E a S nikdy nemeli sex ale to ted neresim :D)Bill nekdy podvede Sukie a prodava se tam véčko(co nevite je to upiri krev)proste nemaj nic nalinkovany nikdo neni svatej ani dokonalej malo zabran brutalni presne jak maj upiri bejt a ne jako Edward a Stefan jenom zviratka(ale taky mi to neva mam je rada)proste je tam vsechno jak ma bejt upiri jenom lidska krev(krome sinti krve mimochodem dobrej napad okoreniloto serial)nemuzou na slunce sou to svine obcas nemyslej kurvy atd.proste pryvi zabijaci a navic tam vse nava smyls mimochodem doporucuju seriali na ktery koukam:Gossip Girl(Super Drbna)Vampire Diaries(upiri deniky)True Blood(Prava Krev)Hellcats Glee(Veselí-nepreklada se) *1* *1* *1* vse jen muj nazor ale asi to takhle mysli vecina lidi nedopsala sem tam vsechno co myslim nebudu tady psat roman i kdyz tohle je asi nejdelsi co sem kdy pisla.....a hlavne tady nepisete me pravopisne chyby PS:je to muuuj nazor zda se mi celkem logickej *1*
    • Mrs.Wesley
      Máš recht ale stefan s Elenou už sex měli asi 2× a to hodně brzo no prostě ta chemie lidská*1**15**15*dokáže zázraky
    • Monyque
      Ten seriál je zfilmován podle knížek. Tudíž syntetickou krev nevymysleli producenti nb kdo ty s*ačky vymýšlí, nýbrž Charlaine Harris, což je spisovatel :)
    • Jo pravda, že se to srovnávat nedá. Nebo jako jo, má to dost společnýho. Mě třeba přijde, že tenhle seriál to na tom sexu postavil, ne že bych byla proti, jen nemá cenu to obhajovat =) A že Elena neměla se Stephanem sex? Jestli jsi na to opravdu koukala, tak ho tam měli docela dost brzo =D a to že to není vidět neznamená, že ho nemají =)
      Je pravda, že dobrá je tma ta reálná stránka věci. Je to znázorněný, jak to opravdu bývá. Někdy mi však přijde, že se až moc snaží udělat to reálně, že to nevypadá věrohodně =) Jasně upíři jsou tma upíři, ale ve všech seriálech o upírecj je část, která žije normálně a část, která ne. Bill (hm nebo Will, nevim, protože je to pokaždý jinak, říká mu Bill, ale na náhrobku bylo William) taky nepil lidskou krev, až potom ze Sookie =) Stefan měl období, kdy dost pil a vraždil... nejidyličtější je Edward, ale to už je jiná kapitola =)Mě se v určitých ohledech možná víc zamlouvají Deníky =) i když je to moc idylický, tak proč ne? =)
  • TB is best

    best best best uz mam zhlédlé i 2 serii nemozu se dockat na 3. tak napínavě to skončilo ...
    hej nejvic se me líbilo jak se sookie zdál sen jak je s ericem v posteli pak jak se líbali ( po scéně jak uhořel ericův stvořitel) tak to bylo fakt super .... sookie se totiš napila ericové krvi a zdají se jí erotické sny s ním ... :D nemám nic proti billovi oba su boží jen eric je hezčí :D
    poslední díl 2 serie skončí tam divně že se nemožu dočkat jak tam billa nekdo unese ..... jéééé ať už je léto
    jo a taky je báječné že se Anna Paquin (sookie) zasnoubila s Stephen Moyer .... super ....
    • Re: TB is best

      Jj. Eric má prostě něco do sebe *14*
  • n-abby-sciu

    True Blood

    Fantastický seriál... dosti zajímavý a obohacený ještě zajímavějšími scénami, tím myslím, že je hodně odvážný a vůbec mu to neškodí... *1*
    Mohla bych se na něj koukat pořád dokola a furt by mě bavil... Jsem zvědavá na 2. sérii, škoda že není ještě na netu, ale kdo víí... *7*
    Každopádně je to jeden z nejlepších seriálů - jak o upírech, tak i samotně vůbec... *14*
  • kt

    eric

    Nemohl by někdo do ,,hrají" doplnit alexandera skarsgarda pls. sice je to divny ale mam ho ze vsech nejradsi. *4* *4*
    • kajinek011

      Re: eric

      není to divný,já ho mám taky nejradši:)
  • :-p

    Mě tam nejvíce zaujala Jessica *1* *14*
  • pickwick

    Super

    Tak ujetej seriál jsem dlouho neviděla!SUPEEER!!
    *14* *5*
    • Re: Super

      jo to mas pravdu, ale je to ten nejlepsi serial o upirech to se jim povedlo *3*
  • your-darling

    ...

    další umístění,který mě potěšilo v People choice...na prvním místě je True Blood v kategorii Favourite TV OBSESSION...
    Odkaz : http://twilightinfo.pise.cz/18844-v ysledky-umisteni-twilight.html
    *4* *4* *4*
  • n-abby-sciu

    s04jaro/leto2011

    Nevím, proč tady tolik lidí brečí a diví se, že bude TB až od jara 2011. To jste to začali sledovat až teď? Bylo to tak vždycky. Pokud se těšíte, určitě si rádi počkáte.
  • mazec

    dívám se na to na sleduj.org a na hbo....j to fakt mega dobrý seriál...až na některé scény *1* *1* *1* *1* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit