Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nazdar

    WILL TURNER a JACK SPARROW a ELIZ jsou fakt DOBRY *16* *1* *5* *3* *14* *14* *5*
    • 123hannah.montana123

      Re: nazdar

      jj to máš pravdu. lituju Kieru, jestli si v té jedničce opravdu musela vzít ten korzet
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • frasprinc

      Re: HANS MATHESON:)))

      jaja mam i podpis. *5* Ale mel ty vlasy dlouhy a to bylo strasny naposledy jsem ho videla to bylo mi 6-8 let nevim nevim *3*
  • vždyť jsou nej...

    vždyť je to ten nej film pod sluncem.....jak ho může někdo odsuzovat???nechápu lidi, kteří když vidí ukázku na Piráty z Karibiku, machrujou, že se z toho asi zeblijou, jestli tu ukázku ještě někdy uviděj!!!nesnáším ty krretény z celýho srdce!!!!na Pirátech z Karibiku není nic špatnýho, vůbec nic!!!a pak mi málem ještě rozbijou držku, když řeknu, že nemám ráda hip-hop a nedělám s tím další cavyky.jen jim to oznámím, protože je to pravda.oni mezitím Piráty pomlouvaj až běda!!!!jsou přece ÚŽASNÝ, tak jak můžou? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *5* *4* *5* *14* *14*
    • Re: vždyť jsou nej...

      přesněěě tohle taky nechápu *7* asi sou na to moc blbý nebo co mě se piráti moc moc mooooc líbí *14* *14* a nesnášim lidi který jim nadávaj nebo tak!! *16* *8*
      • 123hannah.montana123

        Re: Re: vždyť jsou nej...

        jj taky je nechápu. každýmu se líbí něco, nemůže se nám všem líbit všechno stejně
        • berusska102

          Re: Re: Re: vždyť jsou nej...

          No, přesně! Tohle je fanklub, tak at' se dou vycpat! *16*
    • Re: vždyť jsou nej...

      *7* já taky nechápu jak tenhle film může někdo odsuzovat *3* je to hafo dvy nejkrásnější miláčci v jednom filmu *3* *3* *5* ale nenávidím Keiru mrcha se má že může hrát v tak super filmu *15* nejvíc se mi ale asi stejně Johnnyho výrazi obličeje *3*
  • kača

    *14* *4* *3* *9* *14*
  • Fakt good!!!

    Tohle je fakt super filmík!!! *1* Kdo ho neviděl, tak fakt doporučuju, protože to stojí za to *14* !!!
    • Re: Fakt good!!!

      tak to mas pravdu oni vsechny 3 sou super a 4 bude taky suuper tomu vjer
  • Saphira

    Piráti ať už 1.2. nebo 3. díl jsou ty nejlepší filmy na světě!!!!!! Piráti jsou fenomén!!! *14*
  • Prostě good!!!

    Piráti z karibiku 1,2,3 jsou fakt fantastickej film, moc se mi líbí, jenom mi připadá u té 3 celkem smutný, co se stane Willovi, jak se může s Elizabeth vídat jenom jednou za 10 let... Kdyby jste si to převedli do reality, tak je to fakt hrůza... Vídat svého muže jednou za 10 let, to je prostě strašné! No, bylo to smutný, ale moc se mi to líbilo a chtěla bych, aby se natočila i 4, abych věděla, jak to se všema bude dál... Achojik váš Haňourek *14* *14* *9* *9*
    • Re: Prostě good!!!

      hm, bylo by to moc smutný, ale já jsem tom trochu víc přemýšlela a napadlo mě, ve spojitosti s Kalypso a Davy Jonsem...Davy měl sloužit jen 1. 10 let a pak už mohl být s Kalypso.....ovšem kdyby přišla na domluvené místo.ona tam ale nebyla.kdežto Elizabeth tam za deset let Willovi služby bude.a jestli jsem to pochopila dobře, Will se nebude muset vrátit na moře, ale bude moct zůstat s Elizabeth.....chňápeš? *7* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14*
  • Nejhorší film na světě

    Nevím, jestli ostatní nemají oči nebo vlastní názor a tak papouškují, co se od nich chce slyšet! Nejde o to, že by to byla blbost jako film(jednička byla docela pohodovka), ale tohle je naprostá sračka!!! Už dvojka byla nuda a tohle je opravdu vrchol stupidity. Ŕíká vám něco "budovatelský román"? Tohle je naprosto jasně prvoplánový "trhák", kde podporována hrdinskými fanfárami Keira Knightleyová pronáší hrdinný proslov a všichni pak nadšeně jásají, hlavní hrdinové nakonec zvládnou situaci a nechybí ani úúúžasná milostná zápletka! O výkonech mnoha postav by se dalo polemizovat, ale i kdyby hráli sebelíp nepomohlo by to strašně dlouhému, nudnému začátku a naprosto nepřehlednému mlácení a "propracované" asi půlhodinovému boji(vynechme dataily, kdy jsou pak všichni v závěru čistí, učesaní a další chyby). Příšerné od začátku do konce! Kdo se na to chystá, radím, ušetřete si 2 a půl hodiny naprosto vyhozeného času (téměř cokoli na co se rozhodnete místo toho podívat, bude stokrát lepší než Piráti z Karibiku3)!!!
    • berusska102

      Re: Nejhorší film na světě

      Jsi pitomeček!!!! Dělá se mi z tebe blbě, nelez do fanklubů filmů co nemáš rád, jo? *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *13*
    • Re: Nejhorší film na světě

      Dobře, není film kterej by neměl lidi kterym se nelíbí ale výždycky má film fanoušky který si většinou udělaj stránku nebo chat nebo se baví na týhle stránce atd... a tenhle film má šíleně moc fanoušků protože je to kvalitní film se skvělejma hercema a hlavně je mrtě ftipnej! *15* a chyby nám nevadí protože sme do toho zabraný a všechno a tobě se taky líbí moc moc nějakej film a my ti to nevyčítáme tak prosim všechny odpůrce Pirátů nechte nás na pokoji *13* my máme Piráty rádi *14* *14*
    • Re: Nejhorší film na světě

      ahoj chtela bych reagovat na tvuj prispevek.pokud si vzpominaam tak piratum 1 nikdo nedaval zadny sance...ani herci takze to nebyl prvoplanovej trhak...ty dalsi uz mozna jo.ale hlavni cil je furt jen pobavit divaky..musis uznat ze vykony hercu jsou proste dobry...a dalsi chyby jak ty rikas jako ze keira pronasi proslovy a vsichni jsou po te uzasne bitvve cisti a tak..s tim napul i souhlasim...jenze u takovyhle filmu se nekouka na to jestli sou cisti..jestli to dava smysl a tak...pac je to jen pro pobaveni.neni to drama ktery jede na oskary...chapes??? tady se nejdena o to jestli keira neco pronasi bo jestli bitva mela naky chyby...spis o to aby to pobavilo aby divak odchazel s usmevem... a uz to ze si tam sel tak to znamena ze te ten film aspon trochu zaujal...muzes tu potom hlasit ze je to sracka a tak podobne, ale je ti to na nic..nikdo te stejne nebere vazne...kazdej kdo sem de tak se mu ten film libi..az na par jedincu ktery si mysli ze nam nejak zkazej nas nazor na ten film...jasny prijimam tvuj nazor...kazdej film je nejakej...ale asi by ti nebylo moc po chuti kdybych ti ja kritizovala ten tvuj oblibenej film...i kdyz by to byla treba blbost nad blbost......tak se prosimte uklildni a nech si to pro sebe nebo na nakej antiblog kde si s ostatnima budes rozumet...protoze kritizovat umi kazdej....ale neco dokazat jen malokdo..a ty mezi nima nejsi.jinak vsechny fanousky zdravim a nenechte si vzit svuj nazor! *5*
    • Re: Nejhorší film na světě

      nic proti tobě, ale z těch tvejch žvástů je mi blbě od žaludku *16*
    • Re: Nejhorší film na světě

      říká ti něco"vlastní názor"??????jsou filmy, který maj jen pár fanoušků a je to proto, že se líběj jen těm pár lidem.Pak jsou fil, který maj milionyfanoušků a není to proto, že ostatní vidí , že ten film se líbí jejich známejm a kvůli tomu mu taky začnou fandit.Ne, protože pak by měl každej film miliony fanušků.Je t proto, že ten film se prostě všem líbil víc než jinej. *4* *5*
  • Pirátka

    Samej lotr, samej lotr johó! Je to supa filmík :)Muj nejoblibenejsi. D...já ho fakt žeru.Na kapitána Jacka Sparrowa,Elisabeth Swann a Willa Turnera!!! *3*
    • Re: Pirátka

      na Jacka, Barbossu, Weatherbyho Swanna, a hlavně na všechny zlatunky piráty jako je Jack Sparrow!!Na černý rakvi patnáct chlapů popíjí, jo-ho-ho, ať teče rum! *14* *14* *14* *14*
  • machřik

    je to prosť GOOD a kdo řika že je to kravina je uplný MENTAL jasne takže bych vam radila řikejte že je to GOOD ju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit