Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piráti jsou super... A to nemluvim o Johnnym. JOHNNY DEPP JE SUPROVEJ HEREC:SKVĚLE VYPADÁ,SKVĚLE HRAJE...MOC HO MILUJI A URČITĚ NEPŘESTANU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Film wow viděla sem je včera viďela sem pirazi z karibiku prokletí černe perly a ty pytomečku ka si fakt blba. To je skvělý. A proč sem ležeš sakra kdyš ho nemaš rada no taki taki si blba přemišlej.Di do fanklubu miley cyrus protože si jako ona
  • jack.rh

    i love jack sparrow

    Jack Sparrow je ten nej nej...strašně moc ho miluju...je to můj miláček již 4 roky..nikdo mi už neřiká jinak než Jack...i učitelé ve škole...moc moc ho miluju a už se těším na 4...Johnny je moje a myslím že i vaše láska... *14*
    • antidicaprio

      Re: i love jack sparrow

      a ty si za to štastná? mně to teda vytáčí ,takový to: hej paní deppová nebo bach vzrušuje ji jack sparrow ....bla bla ... *10* přitom mě nevzrušije ,omg jen se mi líbí jak hraje depp *9*
  • Ahoj

    AHOJ!Vy co nejste ve fanklubu Johnyho Deepa tak si ho prosíím přidejte.Chtěla bych aby fanklub johnyho měl hodně fanoušků.Díky
  • jjannissekk

    paráda

    co dodat??MEGA PARÁDA!! *14* *14* *14* *15*
  • drsná pirátka

    mě se strašně líbí jonny depp a mam ho v oblibě *14* *14* docla dost bych si přála aby natočili i 4
    • deppimpact

      Re: drsná pirátka

      Natočej ,ale bude tam hrát ten blb ZAC EFRON
      *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • berusska102

        Re: Re: drsná pirátka

        Zac Efron? Ten blbeček všechno zkazí! *9* *13* *5* *5* *16* *16* *8* *8*
        • zewla

          Re: Re: Re: drsná pirátka

          Blbost nebude tam!! To sou zas kecy... *10* *3* Takovej vůl co by tam dělal *1*
          • jackie28

            Re: Re: Re: Re: drsná pirátka

            souhlas s váma,Efrona nesnášim,at si jde natáčet něco jinýho,by to akorát zkazil *9* já někde četla,že byl výběr mezi Efronem a Robertem Pattinsonem,a prej vybrali Efrona.Pattinsonovi by to sedlo líp,teda myslim,nwm jak vy *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: drsná pirátka

              heeej Efrák zniči celej FILM !!!!!!sem zvědavá co ten trapák uděla ... upa se tam znemožní a lidem zkazí film ! .. *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • maeve

        Re: Re: drsná pirátka

        myslím, že tenhle debil dokáže definitivně odrovnat celý film, ale já si to zkazit nenechám, snad tam nepůjde moc vidět *15*
      • frasprinc

        Re: Re: drsná pirátka

        Jo ten je strašnej!!!!!!!!!!!! *16* A jako fakt jo?BOOOOŽE *10* *8* *16*
  • piráti

    joho dabadabý na moři já v lod´ce svý jsem velký pirátjo já jsem pirát poplujem tam tamtam kde dobrodružství čeká nás dál ke krajinám kde odveze nás dál.To je moje hymna pirátky která miluje Johnnyho Deppa *14* miluju ho I LOVE YOU *14* *15*
  • 123hannah.montana123

    zajímavost

    hojík. tak by mě zajímalo, když Dejvi Jonas nesmí vstoupit na pevninu jednou za deset let a nesmí do žádnýho přístavu, zajímalo by mě lidi co by se stalo , kdyby to udělal. Kdyby vstoupil do přístavu a na pevinu víckrát než jeddnou za deset let . tak deme lámat hlavy a domejšlet si *7* *3*
    • antidicaprio

      Re: zajímavost

      no já se hlavně divim ,že si nedá na nohy kýble z vodou ? tak by moh kam chce ...no je to celkem nedořešený ,pač v něakým díle má ty nohy ve vodě a je na souši a pohoda a z toho pline že může na souš ale musí mít mokrý nohy. *3* *7* *7* no nic prostě pohádka *4*
    • berusska102

      Re: zajímavost

      Pravda....
    • llleeennniiissseeekkk

      Re: zajímavost

      jn to by mě taky zajímalo... *4*
  • piráááti!

    Oprava - jde mi o kajutu - tomu se říká dobré soustředění... Jinak vlastně hledám i postavy pirátů, hlavně kvůli oděvu a detailům... Nejlépe šeredy a strašáky, ale nutné to není. díííky eva *16*
  • ???

    Zdravim všechny, doufam, ze jsem tu spravne. Mam ponekud neobvyklou prosbu a doufam, ze nekdo muze pomoct. Shanim kvalitni fotky z piratskeho prostredi, konkretne v tuto chvili interier kabiny s vybavenim, nejlip s hadajicimi piraty. Fotka by mela byt tisknutelne kvality, potrebuji ji vyuzit k ilustracim... Kdo muze pomoct?Nebo me presmerovat na nejaky blog??? zdravi eva *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit