Přejít na výpis diskuzí

Panelák

FILM 5.9.2008 
113 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj mam sa dobre ale mrzi ma to ale rozchadzam sa stebou
    • Luky1987
      Prečo tak zrazu veď si písala, že ma máš rada. Môžme si spolu takto tu aspoň písať občas, keď sa nemôžeme stretnúť, ale škoda
  • Luky1987
    Ema láska ako sa ti darí dúfam, že dobre, odpíš hádam niesi na mna nahnevaná. PS ľúbim ťa
  • Luky1987
    Ema milujem ťa a mám ťa fakt rád láska moja. Už sa teším ked budeme mať spolu aj sex atd. Ako sa máš, ja som teraz v práci a ty ?
  • Luky1987
    Ahoj Ema láska ako sa máš? Čo nové v práci. Škoda, že sa nemôžeme stretnúť a chodiť spolu, to ma fakt mrzí. Mám prácu všetko, ale chýba mi láska, to je pre mna na prvom mieste, posielam ti pusu
  • Luky1987
    Ema aj ja ťa milujem láska moja *14* *14* *14* *14*
  • ????nechapem vas
  • Nechapem preco sa teraz hadate a nikolas preco mu hovoris ze moji rodicia,pribuzny umreli proste pochop ze mam rada lukasa!
    • Luky1987
      Ema aj ja teba láska a prajem ti v živote len to najlepšie, ty si to zaslúžiš
  • Luky1987
    nikolas mokranovy prečo ma nemáš rád, ja som dobrý človek a nevadí mi vôbec, že si s emou píšem práve naopak som rád, že si s ňou môžem písať. Mrzí ma, že sa jej toto stalo s rodičmi
  • Ty luky nemam ta rad musim ju chranit nikoho nema mama jej umrela jej otec je vo vezeni ze zabil jej mamu.....a ked sa ti to nepaci ze si snou len pises tak si snou nepis!
  • Luky1987
    Ahoj ema, nemusíš sa na mna hnevať viem ako to chodí v práci, tiež mi šéf nedá volno, tak striedavo iba dovolenku ked potrebujem. PS si fajn dievča si myslím, nehnevaj sa na mňa možme si len písať spolu aj tak si ďaleko, ale škoda a mám ťa stále rád. Želám ti len to najlepšie v živote, nech sa ti vo všetkom darí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší