Přejít na výpis diskuzí

Panelák

FILM 5.9.2008 
113 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    ema, prečo si ku mne teraz taká *9* *9* *9* *13* *13* *13*
  • Nehovor mi laska
  • Luky1987
    ema milujem ťa a prajem ti z celého srdca len to najlepšie v živote
  • Luky1987
    Naozaj ma tiež štve, že sa nemôžme ema spolu stretnúť láska moja , ale možno nejak by sa dalo či nie. Ako sa ti darí v modelingu. Dosť aj cestuješ však keď si modelka musíš aspoň spoznávaš svet a kam ideš potom z Čiech. Ja tam mám rodinu na Morave a v Ostrave, ty si kde presne
  • Ja mam vysku 179
  • Luky1987
    Ema vyzerám takto : mám 182 cm, hnedé krátke vlasy ako kedy niekedy aj dlhšie, nosím okuliare, mám zelené oči, váha 70 kg a velkost topánok 44
  • Luky1987
    Aj mna mrzí, že sa nemôžme stretnúť, išiel by som s tebou aj na dovolenku dobrú láska atd. Ja som myslel, že si ma už videla, mám tu fotku na profile pozri si za to som ti nepísal ako vyzerám, posielam ti pusu
  • A teraz som v cesku
  • Nie ze ta nemam rada ale proste poznamesa ano ale nie v realnom svete proste ma hneva sa nemozme stretnut lebo nam nedovolia a premyslala som ked nam to nedovolia tak tak bysme maly ustupit vsak neviem ako vyzeras ake mas vlasy oci ake mas velikost topanok….a ja som ti to uz pisala a muz by sa mal predstavit prvi.A podla mna by sme maly ist dalej myslim tym ze by sme si maly najst partnerov prepac
  • Luky1987
    Ahoj Ema, prečo čo si už so mnou nechceš písať ? Alebo som ťa niečím nahneval. Máš ma ešte rada alebo už nie. Kde si teraz v Španielsku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit