Přejít na výpis diskuzí

Ošklivka Katka

FILM 3.3.2008 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co na tohle říct..

    horší seriál jsem neviděla.příšerné herecké výkony,příšerné střihy,stupidní dialogy..bože,kde to jsme,když už jsou i lidi,kteří sledují břečku tak neskutečného rázu..
    • pepulinka12

      Re: co na tohle říct..

      KRAAAAVO SI BLBÁ JAK HOVNO *8* *8* *8*
    • nik011

      Re: co na tohle říct..

      ooooo paní chytraa, pochybuju zes to uz nekdy videla cely
    • jirule856

      Re: co na tohle říct..

      ty ses taky příšerná *1* *1* *1* vypadáš vona *1* *1* *1* *1* *1*
      • jirule856

        Re: Re: co na tohle říct..

        prominte vypadáš jak vona adule *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Největší hovadina

    Je to ta největší a nej ubožejší šílenist, jakou jsem kdy viděl!!! *5* *8* *9*
  • Origoš je origoš...

    Souhlasím s autorkou haha, total kopie! Na můj vkuz je ošklivka katka ještě moc pěkná, pořád do té ošklivky jí něco chybí. Vůbec se to nedá srovnat s originálem. Jako seriál není špatný, ale někteří herci a herečky mi ho vyloženě protivý.
    • nika1979

      Re: Origoš je origoš...

      TAK CO NATO HLEDIŠ.... .... .PROČ NEMAŠ NATOČENOU BETTY NAKAZETĚ DO VIDEA-
      OŠKLIVKU KATKU NECHEJ NAPOKOJ *14* *5* *5* *5* *5* *5*
  • katka

    co je to je to za pitomost jsem viděl jednu tu pitomou betty a nestálo za nic nevim co nevim na tom ty starý lidi viděj
  • divné

    je to fakt divný,je to podobný k ošklivce betty až na to že já jsem se na ošklivku betty nedívala a na ošklivku katku jo *8*
  • skvělí

    *3* je to prostě suuper seriál pořád se na něj dívám *15*
    • nika1979

      Re: skvělí

      mam protobe dobro zpravu ošklivku katku budou davat 5.1.2009 12.1.2009 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: skvělí

      Souhlasím úplně skvělej nej seriál ale musí to brát člověk trochu s nadhledem je to sranda a ten kdo si myslí že je to blbost tak to akorát nechápe a mimochodem ošklivka katka je prej česká verze ošklivky betty a prej že dostali svolení nahrát její českou verzi takže to neni žádné opičení *4* *1* *1*
      • Re: Re: skvělí

        Ten seriál ošklivka Katka je úplně super kdo to vymyslel tak ten by měl dostat medajli za nejlepší seriál roku 2008 a Katka by měla dostat ocenění za nejlepší vydaný výkon v roce 2008.
  • re:ošklivka je nej

    Ošklivka Katka se mi líbí zvlášť Pipinka
    a Katka sjupa serial!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4*
  • miluju to

    zatim se mi seriál líbo doufejme že to bude i nadále.. *3* *15* *1* *14* *14* *14* *14*
    • Re: miluju to

      Ahoj. Neberu vam samozřejmě, že je to podle Vás dobrej seriál, ale nepřijde Vám takhle náhodou, že je to trošku( trošku víc) napodobeniina Ošklivky Betty? nebála bych se říct, že je to spíš kopie, ošklivky Betty,, ten námět je úplně stejnej, a myslim, že mohli vymyslet i lepší, ale jestli se Vám to líbí, tak vám to neberu a jen tak dál. papa zlatíčka *14*
      • nika1979

        Re: Re: miluju to

        tak na to nehled prosim tě běž ven........... *13* *13* *13* *13* *13*
      • Re: Re: miluju to

        jo ale kdyby si se někdy díval /a na net tak bys poznala, že každá země má teď svou ošklivku a je to hodně podobný *3*
        • nejjjjjj

          Náhodou Ošklivka Katka je uplne super serial !!! *14* no hlavne Lukáš Hejlík (Tomáš ) *14* i v tom serialu i v realu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit