Přejít na výpis diskuzí

Ošklivka Katka

FILM 3.3.2008 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • _hannah.montana_

    Kdy jse změní a bude krásná ?

    Prosím vás nevíte někdo v jakým díle se Katka změní na krásku ?? prosím odepište .. předem moc děkuji!! *3* *3*
    • Re: Kdy jse změní a bude krásná ?

      V posledním díle
      *14*
  • norie

    osklivka katka

    hej je to nejlepsi serial,jakej prima mohla natocit, a je stokrat lepsi nez velmi krehke vztahy, a je skoda ze to tak ukoncily a moéhly by udelat tu druhou serii. bylo to sper!! *14* *14* *14*
  • re:ošklivka je nej

    Ošklivka Katka se mi líbí zvlášť Pipinka
    a Katka sjupa serial!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4*
  • Som zo Slovenska, priamo z Bratislavy a chcela by som, aby vznikla druhá séria seriálu Ošklivka Katka, bola by som rada keby sa to podarilo.
  • Tento příspěvek není pouze k tomuto seriálu !!!: Velmi závidím těm lidem kteří si sednou k počítači a na internetu dávají všemu dislike každému se líbí něco jíného !!! NEJSME PŘECE STEJNÝ. A pokud někoho baví dávat na každý příspěvek DISLIKE tak mu přeju krásný život v tomto koníčku.
    p.s. NEZAPOMEŇTE DÁT NA MŮJ PŘÍSPĚVEK DISLIKE *4*
  • skvělí

    *3* je to prostě suuper seriál pořád se na něj dívám *15*
    • nika1979

      Re: skvělí

      mam protobe dobro zpravu ošklivku katku budou davat 5.1.2009 12.1.2009 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: skvělí

      Souhlasím úplně skvělej nej seriál ale musí to brát člověk trochu s nadhledem je to sranda a ten kdo si myslí že je to blbost tak to akorát nechápe a mimochodem ošklivka katka je prej česká verze ošklivky betty a prej že dostali svolení nahrát její českou verzi takže to neni žádné opičení *4* *1* *1*
      • Re: Re: skvělí

        Ten seriál ošklivka Katka je úplně super kdo to vymyslel tak ten by měl dostat medajli za nejlepší seriál roku 2008 a Katka by měla dostat ocenění za nejlepší vydaný výkon v roce 2008.
  • moniiiczkaaa

    Ne, ne, ne KONEC!!

    Hey jako...Ošklivka Katka je úplně NEjlepšejší českej seriál a jkäko bude končit....co já bez něho budu dělat??!! To je hrozný...já chci ještěěěě!! Sem na to závislá, bez toho nežiju *9* *1* *9* *7* *9*
  • Spravte Ošklivku Katku druhú sériu, je to super film.
  • mikes38

    chjo

    byl to skvělej serial uz od zacatku *4* ale zda se mi neukoncenej *9* ja sem myslela ze se zmeni na krasnou a jeste par dilu bude a ono nic *8*
  • Díly

    Nevíte někdo jestli budou nějaký nový díly ošklivky katky? na jednou blogu jseem četla že by měli natočit podobnej seriál, tak se chci zeptat jestli je to pravda. ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit