Přejít na výpis diskuzí

Na parket!

FILM 28.12.2010 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to docela dobrej serial rocky a cece jsou hustý ale matka rocky tam neni moc často a ještě neukazali byt rocky a pořad tancujou na parketě pod stejnou písničku mohli by někdy dat nějakou jinou. *3*
  • nejdříve jsem nemela tento serial rada vubec ale pak jsem zjistila že cece jako ve skutecnosti se jmenuje bella a bella to je moje druhe jmeno jinak mi ríkají moniko jinak me cele jmenol zní monika bella koudelova tak se tu mejte jinak tento serial je vážne supr cece a rocky *14*
  • Rocky je lepsia !!! *14* *3*
  • ivure
    Skoro všechny díly seriálu Na Parket naleznete zde:http://bellathorne-all.blog.cz/rubrika/siu-1-epizody-cz a další věci naleznete zde:http://bellathorne-all.blog.cz/1109/rozcestnik-shake-it-up
  • Miluji tento seriál *3* !
  • rocky je nejlepsi ale aji cece je dobra proste jsou super *14* *3*
  • dnes sem videla mnoho dilu na parket aj díl spojení se hodne štestí charlie
  • Já mám ráda Na parket.Lepší je CECE nejradši bych ji ukradla všechno oblečení a navíc líp tancuje.Ale ROCKY je taky skvělá.Prostě ty 2 k sobě patří a Ty je pěknej!! *2* *1* *3* *14*
  • Ta herečka se jmenuje Jamie Chung *4*
  • jsou dobry ale nesnasim jak tam roky dela ty ksychty H-R-Ů-Z-A!!!!! *8*
  • Přijde mi, že se divně voblíkaj. Jsou takový... přestajlovaný, umělý. Seriál nic moc, ale tančit uměj. *2* Rocky je hezčí.
  • ahoj ja miluju na parket podle toho serialu tancuju s kamoskama a hezci je rocky a taky lip tanci *14* *14* *3* :))))
  • Nevíte někdo jak se jmenuje ta holka v tom díle jak jsou Cece a Rocky na večírku a jak je tam ta holka ta modelka v červených šatech jak řiká že si myslí že nikdo nevaží víc než ona a že nic nejí ale jinak by Cece a Rocky snědla.Jak se jmenuje v reálu? *7*
  • a kdyz se nekomu nelibi shake it up tak at to tu nepise!!!!!!nahodou dobre tancuji a jsou to kocky!!!!!
  • Rocky je hezci ale obe dve jsou super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Je to TRÁPNE, je to NUDNÉ, je to NAŠKROBENÉ a UMELÉ + je to na grc! Kto vie na čo myslím...? No predsa na daľší psychopatický výtvor Disney CHannelu. Nechápem. Toto sa môže páčiť akorát nejakému znudenému pubretiakovi ktorý nemá čo robiť. No toto nemôže pozerať žiadny N-O-R-M-Á-L-N-Y človek . Možnože v Amerike sa to páči niekomu, ale silne pochybujem že je vo vekovej skupine 14 - a viac .
  • Videny jeden diel... mega humus, priserne herecke vykony, este horsia hudba, daberi ako keby boli napumpovani heliom... co viac povedat na tento dalsi preafektovany serial zo serie Disney
  • you have!! chcet??
  • ČAUKY!! HELLO vlastně jsem z Los Angeles holkym jsou my naj girlsfriend..
    :-D i don t write czech !!! jenm triska!!! chcets jejo number on mobile?? or e-mail adresse? :-) write yes? Elisabeth *3* *14*
  • chtěla bych jejich oblečení!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit